اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

آداب ورسوم و فرهنگ مردم کانادا

آداب ورسوم و فرهنگ مردم کانادا:

( آداب ورسوم و فرهنگ مردم کانادا )
به علت بزرگی کانادا و فرهنگ های متنوع، آشنایی با خصوصیت های ارتباطی در هر منطقه از این کشور حقیقتا دشوار و احتمالا غیر ممکن به نظر می رسد، با این حال بعضی از راه های ارتباطی در کل کشور کاملا استاندارد و عملی می باشد. برای مثال، فروشندگان عموما با ادب، راحت و تا مقداری غیر رسمی می باشند، پس سبک ارتباطی با آنها برای یک غیر بومی واضح می باشد.
برقراری ارتباط در کانادا، عموما مستقیم نمی باشد و احتمالا این خصوصیت، منعکس کننده گرایش های آمریکای شمالی و همینطور انگلیس می باشد. با این حال که اکثر کانادایی ها در صورت لزوم می توانند به صورت واضح با هم اختلاف نظر داشته باشند ولی آنها ترجیح می دهند این کار را دیپلماسی انجام دهند. نوع مدل ارتباطی آنها، عموما عملی می باشد و به عقل سلیم متکی می باشند.
کانادایی ها اکثرا با کلمات با هم ارتباط می گیرند. اینها محیط و فضای فردی خود را دوست دارند، و ترجیح می دهند که درباره زندگی فردی خود با کسی صحبت نکنند.
با وجود اینکه فرهنگ تجارت می تواند در منطقه های گوناگون کانادا با هم فرق داشته باشد، ولی رفتارهای اخلاقی ساکنین این کشور، رفتاری کاملا متقابل می باشد.

منظم بودن و وقت شناسی مهم ترین و اصلی ترین ویژگی هایی می باشد که می توان از کانادایی ها نام برد. دو سوم کانادایی ها دارای مسکن می باشند، مسکن های مجردی معمول ترین نوع خانه در این کشور می باشد. با این وجود، درسال های گذشته مردم کانادا به سمت ساختارهای چند خانواده ای سوق پیدا کرده است.


خانواده ها هسته مهم و اصلی در کانادا جهت زندگی می باشند.
متوسط سن ازدواج برای مردان و زنان بیست سالگی می باشد، در اکثر خانواده ها فرزندان تنها چند سال با هم تفاوت سنی دارند. بیشتر زوج ها در کانادا معمولا دارای تحصیلات مشترک، دین و مذهب و همین طور رزومه زندگی مشابهی می باشند.
در حال حاضر نزدیک به نیمی از ازدواج های کانادایی طلاق می گیرند. زنان در سال 1992 بیشتر از 45 % نیروی کار را متشکل می شوند، ولی درآمد آن ها پایین تر از دو سوم درآمد مردها می باشد. نوع پوشش کانادایی ها معمولا سبک های شیک و جدید و سبک های غربی می باشد، آنها امکان دارد در مناسبت های ویژه، لباس های سنتی قوم های خود را به تن کنند. در استان های غربی، لباس های گاوچران به روش آمریکایی جهت موقع های ویژه و خاص و جشنواره ها استفاده می شود.
حدودا همگی جمعیت بزرگسال کانادا دارای سواد می باشند. به این معنی که در حقیقت به خوبی می توانند بنویسند و بخوانند.
آموزش و پرورش هر استان به طور جدا اداره می شود، آموزش از سن شش تا 16 سالگی اجباری می باشد، استان کبک دارای دو سیستم آموزشی موازی می باشد، سیستمی که به صورت ویژه برای دانشجویان فرانسوی زبان طراحی شده و هم جهت بقیه دانشجویان مورد بهره مندی قرار می گیرد. هزینه آموزش در کانادا به واسطه دولت تامین می شود و از معروف ترین دانشگاه های کانادا، می توان دانشگاه تورنتو و مک گیل در مونترال را نام برد.
خانواده های کانادایی مثل همتایان آمریکایی خود، اکثر وقت خود را به دیدن تلویزیون می گذرانند، خیلی از آنها روزنامه خوان دقیق و منظمی می باشند.
کشور دیدنی آنها، وضعیت ایده آل و فوق العاده ای را جهت تفریح و سرگرمی فراهم می کند، به این علت جنگل گردی و یا قدم زدن در ساحل زیبا و دوست داشتنی کانادا، قسمت اصلی از تفریحاتی می باشد که برای خانواده های کانادایی از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.
میزان جرم و جنایت و خشم در کانادا خیلی نادر می باشد، شهرهای این کشور به صورت کلی دوست داشتنی و پاک و تمیز می باشد و به صورت کارآمدی اداره می شوند.
تعداد بی خانمان ها و همچنین خرید و فروش مواد مخدر در این کشور خیلی کم می باشد، کانادا بسیار بدهکار می باشد
بزرگترین و اساسی ترین مشکل در کانادا، این می باشد که شاید کبک از کانادا جدا شود و به یک کشور مستقل تبدیل شود.

وکیل مهاجرت به کانادا

Immigration lawyer to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " آداب ورسوم و فرهنگ مردم کانادا "