اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

اجاره آپارتمان در تورنتو کانادا

اجاره آپارتمان در تورنتو کانادا:

اجاره آپارتمان در تورنتو کانادا:

تورنتو بزرگترین شهر کشور کانادا محسوب می شود و تعداد افرادی که دراین شهر زندگی می کنند تقریبا 3 میلیون نفر می باشد، برای زندگی در تورنتو باید هزینه بیشتری پرداخت شود درمقایسه با دیگر شهرهای کانادا و به همین نسبت هم مبلغ اجاره خانه نیز بالاتر می باشد.
طبق گزارشی که وب سایت معتبر rentseeker درسال 2019، شهر تورنتو نسبت به دیگر شهرها اجاره بهای بیشتری را دربرگرفته است، وطبق گزارش padmapper در سال گذشته تورنتو بیشتراز شهرهای دیگر کانادا افزایش نرخ اجاره بها را داشته،

اگر برای اولین بار به تورنتو کانادا سفرکرده اید به یکی از مشاورین املاک کانادا مراجعه کنید و برای ماه های اول خود در شهر تورنتو یک خانه کوچک و یا یک آپارتمان اجاره نمایید،

مبلغ اجاره آپارتمان در املاک کانادا

مبلغ معمول اجاره یک اتاق در شهر تورنتو معمولا 850-1100 دلار درماه می باشد. این قیمت برای هم وطنانی که تازه وارد کانادا شده اند به صرفه ترو مناسب تر است. نکته دیگر، برای اینکه هزینه های خود را در شهر تورنتو کانادا کم کنید می توانید اتاق هایی را انتخاب کنید که می تواند مشترک بین چند نفر باشد، ودراین حالت اجاره بها بین چند نفر تقسیم می شود و باعث می شود اجاره کمتری بدهید و می توانید از عهده اجاره بها به خوبی بربیایید درحالتی که در بزرگترین شهر کانادا هم زندگی می کنید.

نکته بعدی که باید در انتخاب آپارتمان در تورنتو توجه کنید این است که باید محله ای را  انتخاب کنید که به محل کاریا دانشگاهی که دارید درآن تحصیل می کنید نزدیک باشد یا اینکه وسیله حمل و نقل عمومی آن نزدیک به محل زندگیتان باشد، زیرا وسیله حمل و نقل در همه سطح شهر تورنتو یکسان نمی باشد.

نورث یورک ( North York )، مارکهام (Markham ) و ریچموندهیل (Richmond Hill ) از بهترین محل های شهر تورتنو می باشند که بیشترهم وطنان مهاجر که در تورنتو اقامت دارند دراین محل ها سکونت می کنند، این محل ها در اطراف شهر تورنتو هستند برای زندگی افرادی که فرزند دارند بسیار خوب است.
و همچنین افرادی که تنها هستند و مجرد، یا دارای شغل هستند، محله لیساید (leaside )، درمرکزشهر تورنتو بسیار مناسب است.
واگر می خواهید که در محلی زندگی کنید که نه نزدیک به مدارس فرزندانتان یا دانشگاه ی معروف تورنتو باشد باید در محله annex به دنبال منزل مورد نظر خود بگردید، این محل برای دانشجویان و دانش آموزان بسیار دوست داشتی است به این دلیل که حمل و نقل عمومی در آنجا برای رفت و آمد زیاد است و این امر رفت و آمد به مدارس و دانشگاه و محل کار را آسان می کند، به طور متوسسط پول اجاره مسکن در Annex، 1774 دلار کانادا می باشد. که در قیاس با محله های دیگر مبلغ اجاره بها مقرون به صرفه تر است.
طبق تحقیقات انجام شده محله Yorkville  جزء گران ترین مناطق در تورنتو به حساب می آید، و افرادی که توان مالی آنها کم است نمی توانند دراین منطقه زندگی کنند در واقع قیمت اجاره خانه به صورت موقت دراین محله 2919 دلار کانادا در ماه می باشد.

اجاره آپارتمان در تورنتو کانادا

 

 

Exclusive Apartments, Condos and Houses listings in Toronto Ontario.
Browse the best selection of rentals in Toronto using our simple maps for easy navigation​
لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " اجاره آپارتمان در تورنتو کانادا "