اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا

اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا:

اجاره آپارتمان در ونکور = ونکوور یکی از امن ترین شهرهای کانادا است زیرا در آنجا آمار جرم و جنایت بسیار کم است

و این ویژگی منحصربه فرد این شهر سبب شده که بعد از تورنتو بالاترین قیمت اجاره آپارتمان را در کانادا داشته باشد، دراین شهر آپارتمان های اجاره ای را در روزنامه آگهی نمی کنند بلکه هر آپارتمانی که صاحب آپارتمان بخواهد آن را اجاره بدهد تابلویی مبنی بر اجاره آپارتمان جلوی ورودی ملک اجاره ای می گذارند و به این صورت به اطلاع افرادی که دنبال مسکن می باشند می رسانند.
بنابراین باید درمنطقه هایی که می خواهید آپارتمانی را اجاره کنید باید بروید و قدم زنان منزل مورد نظر خود را پیدا کنید .
بخش مرکزی شهر ونکور یکی از محله هایی است که بسیار پر طرفدار است، (در ونکوور اجاره بهاء آپارتمان ها به شدت به محلات و مناطق آن بستگی دارد) در این بخش (مرکزی ) واحدهای تجاری و آپارتمان های مسکونی شیک و به روز وجود دارد و افرادی که می توانند درساختمان هایی با طبقات زیاد (آسمان خراش ها ) زندگی کنند می توانند در مرکز ونکوور، منزل مسکونی خود را به طور موقت انتخاب کنند.
درمرکز ونکوور هزینه اجاره آپارتمان نسبت به بقیه محله های آن بیشتر است واز طرفی چون میزان تقاضای اجاره آپارتمان زیاد است این محله پراز ساختمان های بلند و آسمان خراش شده است.

محله های معروف و پرطرفدار، در مرکز شهر ونکوور عبارتند از:

وست اند (West end )،
یل تاون (yaletown )،
کول هاربر (coal harbor ).
آپارتمان های اجاره ای در وست اند (West end ) در مقایسه با محل های دیگر مرکز ونکوور، از قیمت های بهترو مقرون به صرفه تری برخوردار می باشد.
در ونکوور بخش غرب آن نسبت به بقیه مناطق آن از امنیت بیشتری برخوردار است که محله south cambie در بخش غربی ونکوور واقع شده است، این منطقه برای افرادی که با خانواده مهاجرت کرده اند و دارای فرزند هستند بسیار محبوب است این محله مرکز خرید و فروشگاه بسیار دارد و اگر بخواهیم محله ای را معرفی کنیم که برای دانشجویان مناسب باشد محله kerrisdale را می توان نام برد، که این منطقه یاد شده درمیان دانشجویان خارجی بسیار پرطرفدار و شناخته شده و محبوب است . در این محل هم آپارتمان های قدیمی ساز دارد هم جدید و مدرن.
دراین محل آپارتمان های مسکونی معمولی و آپارتمان های جدید و مدرن و لوکس همیشه برای اجاره موجود می باشد.
واما بیشتر شهرهای بزرگ دنیا که مناطق پایین شهر و ضعیف هم دارند، نیز ونکوور ازاین امر قاعده مستثنی نیست، در سال 2019 محله فروت ولی (fruit valley ) و اگدن ( ogden ) به دلیل زیاد بودن بیکاری و جرم و جنایت مناسب نیست و ارزش آپارتمان و اجاره آپارتمان در این منطقه ها بسیار کم است.

اجاره آپارتمان در تورنتو کانادا ونکوور

مشاور املاک کانادا

 

Real Estate Advisor

Real Estate Advisor jobs now available on Indeed.com, the world’s largest job site

Public Services and Procurement Canada.

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " اجاره آپارتمان در ونکوور کانادا "