اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

استان ساسکاچوان کشور کانادا

استان ساسکاچوان کشور کانادا:

استان ساسکاچوان کشور کانادا یکی از استان های کشور کانادا می باشد که در مرکز این کشور قرار گرفته است. این شهر به نام مناسب ترین و بهترین شهر کانادا جهت زندگی، در دنیا مشهور شده است. در حال حاضر 1.12 میلیون نفر در استان اقامت می نمایند. این استان هفتمین استان عظیم کشور کانادا که لحاظ بزرگی ششمین استان عظیم کشور از لحاظ مردمش می باشد. در حال حاضر، تقریبا 250000 نفر در شهر ساسکاتون زندگی می نمایند. رجینا مرکز استان ساسکاچوان و دومین شهر بزرگ با جمعیتی تقریبا 230000 نفر می باشد.

شهرهای مختلف استان ساسکاچوان:

یورکتون:

شهر یورکتون که به عنوان مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی در گوشه جنوب شرقی استان قرار دارد، در حال حاضرخیلی مورد توجه می باشد. این شهر ششمین شهر عظیم ساسکاچوان می باشد که تقریبا20000 نفر جمعیت دارد. چنانچه متوسط درآمد 87086 دلارمی باشد ولی نرخ بیکاری در این شهر 9.2 % می باشد. این شهر حمل و نقل هوایی و حمل و نقل را در داخل و خارج از شهر ارائه می دهد در صورتی که خدمات ریلی و اتوبوس در درون شهر و محیط های تنظیم کننده می باشند.

شمال بتلفورد:

این شهر مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی می باشد. شمال بتلفورد هفتمین شهر عظیم ساسکاچوان با مردمی تقریبا 15000 نفر می باشد. این شهر در استان رتبه نهم و در کشور رتبه 333 را دارا می باشد. اگر چه شمال بتلفورد از لحاظ رشد اقتصاد کانادا در حال بالارفتن می باشد، مقرون به صرفه بودن و درآمد زیاد از نقطه های قوت این شهر می باشند، ولی زیرساخت ها و بالا رفتن سطح جرم و جنایت از نقطه ضعف آن می باشند.

شاهزاده آلبرت:

شهر پرنس آلبرت سومین شهر بزرگ استان ساسکاچوان و مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی می باشد. از آن به عنوان دروازه شمال نام برده می شود، چون آخرین شهربزرگ در مسیر شمال استان می باشد. این شهر هشتمین مکان خوب جهت زندگی در استان می باشد ولی رتبه 291 را در کشور دارد. میانگین درآمد در این شهر 92511 دلار می باشد، در صورتی که سطح بیکاری 6.3 % می باشد.
چنانچه می خواهید ویزای کانادا و اقامت دائم کانادا را بگیرید،

پیشنهاد می کنیم اول به موضوع مخارج ها دقت نمایید:

مخارج زندگی مبلغ به دلار

  • یک وعده رستوران 20.00
  • حمل و نقل 3.00
  • باشگاه بدنسازی 50.37
  • اجاره خانه 943.75

وکیل مهاجرت ایرانی 

Immigration lawyer in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " استان ساسکاچوان کشور کانادا "