اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

استان کبک (Quebec) کانادا

استان کبک (Quebec) کانادا:

( استان کبک (Quebec) کانادا )
کبک ایالتی در کشور کانادا می باشد که شهر مرکزی آن کبک بوده و مونترال همچنین در این ایالت می باشد. مساحت شهر کبک 186.9 بوده و 7.669.100 نفر جمعیت دارد. مردم کبک به زبان فرانسوی صحبت می کنند و زبان رسمی آنها فرانسه می باشد. هشتاد درصد افراد این شهر، کاتولیک می باشند و 3 درصد جمعیت آن نیز مسلمان می باشند.
کبک وضعیت صادر کردن اقامت را راحت تر می گیرد. پس در هر سال افراد خیلی زیادی مهاجر با هدف تحصیل، اشتغال و زندگی وارد کبک می شوند. میزان بیکاری در این شهر 4 درصد می باشد. به این علت اشخاصی که در زمینه های گوناگون مهارت و تخصصی دارند، جهت اشتغال به این شهر مهاجرت می کنند. هزینه مسکن در این شهر خوب می باشد.
به صورت میانگین اشخاص ساکن در این شهرپس از سه سال و نیم می توانند خانه بخرند. بیشتراز 53 درصد از مردم شهر کبک صاحب خانه می باشند. وینی پگ که در این ایالت می باشد، از امکانات رفاهی و اجتماعی مناسبی برخوردار می باشد. به این علت مهاجران بسیاری به کبک جذب می شوند.

اقتصاد کبک:

شهر کبک به تولید مصنوعات چوبی مشهور می باشد، چون جنگل ها و دریاچه های گوناگونی دارد. مقدار تولید چوب در این شهر به اندازه ای می باشد که به غیر از تامین نیاز داخلی، به کشورهای دیگر نیز صادرات می شود. در این شهر کشاورزی با بهره مندی از تکنولوژی پیشرفته انجام می شود، پس به تولید محصول های با کیفیت معروف می باشد. یکی دیگر از عامل هایی که بر روی اقتصاد این شهر اثر گذاشته است، صنایع حمل و نقل آن در مجاورت رودخانه سن لوزان می باشد. قسمتی از صادرات کشور کانادا از راه این رودخانه صورت می گیرد.

شرایط آب و هوایی کبک کانادا:

کبک شهری 4 فصل می باشد، فصل بهار این شهر مثل بهشت سرسبز می باشد.
فصل تابستان این شهر گرم و شرجی میباشد و زمستان های بسیار سردی را دارا می باشد. زمستان های کبک مثل شهرهای دیگر کانادا دشوار و طاقت فرسا نمی باشد. پس از لحاظ آب و هوایی شهر مناسبی برای زندگی می باشد. از لحاظ اقتصادی و تحصیلی همچنین مزیت های زیادی را دارا می باشد.

وکیل مهاجرت ایرانی در کبک کانادا

Immigration lawyer in Quebec, Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " استان کبک (Quebec) کانادا "