اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

اشتغال درشهر کبک وکلگری کانادا

اشتغال درشهر کبک وکلگری کانادا:

( اشتغال درشهر کبک وکلگری کانادا )

اشتغال در شهر کبک کانادا:

اکثر شغل های کبک، درزمینه های مدیریت دولتی، خرده فروشی و بهداشت می باشند. ولی بازار کار دیگر شغل ها در زمینه های کشاورزی، معدن، گردشگری، برق آبی و جنگل داری همچنین مناسب می باشند. کبک پیشرفت ها و موفقیت های بزرگی در قسمت صنایع و اقتصاد داشته است.
پس مقصد خیلی از افراد مهاجر جهت کار و فعالیت است. درآمد جمعیت کبک از کار و فعالیت جهت تامین خرج های زندگی کافی می باشد و قسمتی از آن همچنین پس انداز می شود. در شرایطی که به جز زبان انگلیسی به زبان فرانسوی هم تسلط داشته باشید، پیدا کردن کار و شغل برایتان کار آسانی می باشد حتی اگر مدرک تحصیلیتان دیپلم باشد.
یکی از مزیت های کار در شهر کبک این می باشد که کارفرما جهت اخراج کارمند خود می بایست علت های قابل توجیهی داشته باشد.
در غیر این صورت می بایست به نیروی خود خسارت بپردازد. این مسئله ای می باشد که در دیگر شهرها و ایالت های کانادا به آن دقت نمی شود. وجود این چنین قانونی در کبک باعث شده تا افراد مهاجر حس امنیت شغلی داشته باشند. پس از لحاظ کار و بدست آوردن درآمد در کبک خاطر جمع خواهید بود.

اشتغال در شهر کلگری کانادا:

در این شهر، نرخ بیکاری در مقایسه با دیگر شهرهای کانادا زیاد شده است و این به علت کم بودن مبلغ نفت و کمبود ظرفیت لوله های نفتی می باشد. با این وجود، صنایع گوناگون دیگری در کلگری وجود دارد که می توانید در آنها مشغول به کار شوید و این صنایع شامل گردشگری، خرده فروشی، حمل و نقل، تدارکات، فیلم و تلویزیون و غیره می باشد.
چنانچه جهت اشتغال و کار، می خواهید در کلگری زندگی نمایید، گزینه مناسبی می باشد. ولی می بایست بیان کرد که کارفرمایان شهر کلگری جهت استخدام، افراد کانادایی را در اولویت قرار می دهند و در صورت نیافتن کارمند خوب، مهاجران را استخدام می نمایند.
پس شانس استخدام شما در این شهر کمتر از دیگر شهرها می باشد. در کلگری درآمد شما بسته به کارفرما، ساعات کاری و مدرک های تحصیلی شما دارد. یقینا می بایست بیان نمود که سابقه و خبرگی زیاد شما در همکاری با کارفرما و بالا رفتن درآمد اثرات بسیاری دارد.

مهاجرت کاری به کبک کانادا

Immigrating to Quebec, Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " اشتغال درشهر کبک وکلگری کانادا "