اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

اقامت دائمی کانادا

اقامت دائمی کانادا:

مقیم به کسی گفته می شود که درکشور کانادا اقامت دائم بگیرد.
مقیم کانادا به شخصی گفته می شود که در ویزای خود، ویزای وارد شدن به کانادا به عنوان مقیم دائم است، و به سرزمین و خاک کانادا ورود کرده است ( درواقع LAND شده است ) ولی هنوز سیتی زن نشده است.
همین طور این شخص امکان دارد مقیم دائم کشوری دیگر باشد مثل کشوری که در آن متولد شده است.

 

اقامت موقت کانادا

اشخاصی که دارای پاسپورت دانشجویی، پاسپورت کار کانادا، پاسپورت توریستی کانادا و غیره را دارند افرادی هستند که به صورت موقت در کانادا هستند و جزء اشخاصی که مقیم دائم دارند محسوب نمی شوند.

تفاوت اقامت دائمی کانادا و سیتی زن کانادا

مقیم دائم Permanent resident در سرزمین کانادا به کسی گفته می شود که سیتی زن کانادا نیست، ولی اجازه زندگی و کار در کانادا را دارند بدون اینکه هیچ گونه محدودیت زمانی ،در مدت اقامتش داشته باشد.
کسی که اقامت دائمی کانادا دارد و ساکن همیشگی کانادا محسوب می شود باید 2 سال از 5 سال را در کانادا زندگی کند.

یک فردی که مقیم دائم کانادا می باشد، خیلی از مسئولیت ها و وظیفه های یک سیتی زن کانادایی را دارد.
تنها فرق مهم و اساسی دراین است که کسانی که همیشه ساکن هستند، اجازه رای دادن در انتخابات فدرال کانادا و کاندید شدن، را ندارند. و نمی توانند پاسپورت کانادایی داشته باشند.

و همین طور آنها نیز نمی توانند جزء نیروهای مسلح کانادایی باشند و به آنها بپیوندند.

سیتی زن کانادا

یک شخصی که اقامت دائم کانادا دارد برای اینکه بتواند شهروندی کانادا (سیتیزن) را داشته باشد باید 3 سال در کانادا زندگی کند، به عبارتی می تواند پس از 3 سال اقامت در کانادا شهروند دائم کانادا محسوب شود.

سایت مشاوران ایرانی  در زمینه های زیر مشاوره می دهد

 

سایت مشاوران ایرانی جهت انجام مشاوره برای مهاجرت به کانادا، مشاوره حقوقی کانادا، مشاوره مسکن و اجاره آپارتمان در کانادا مشاوره در مورد انواع وام مسکن و … می تواند با معرفی مشاوران کارآزموده و مجرب به شما عزیزان خدمات ارائه نماید.

 

اقامت دائمی کانادا

 

Permanent residence in Canada
To find out if you can apply for permanent residency try the Come to Canada tool. It will help you figure out which immigration program will work best for you

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " اقامت دائمی کانادا "