اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

امن ترین وقابل اعتمادترین شهر کانادا

امن ترین وقابل اعتمادترین شهر کانادا:

( امن ترین وقابل اعتمادترین شهر کانادا )
کانادا به یکی از کشورهای امن جهانی مشهور می باشد. پس شما می توانید مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی را از نظر امنیت مقایسه نمایید و بعد از آن جهت گرفتن اقامت کانادا، و در پی آن گرفتن پاسپورت کانادا کوشش نمایید.

گفتنی می باشد که شهرهای بزرگی مثل تورنتو، انتاریو، مونترال و کبک خیلی دارای امنیت میباشد. کانادا به علت نرخ کلی جرم کم و نیروی پلیس قابل اعتماد، یکی از امن ترین کشورهای دنیا به حساب می آید. کانادا به عنوان یک کشوری که خیلی در آنجا امنیت برقرار می باشد، بسیار معروف شده است، ولی مثل هر مکان دیگری نکته های کوچک ایمنی خود را دارا می باشد.

از نظر امن بودن، تورنتو در لیست 60 شهر برتر جهان در رتبه دوم قرار گرفت. این گزارش 60 شهر را در 76 شاخص که امنیت دیجیتال، سلامت، زیر ساخت، امنیت فردی و محیطی را تحت پوشش قرار می دهد، رتبه بندی می کند. تورنتو در دو دسته ازاین دسته بندی ها، یعنی امنیت محیلی و زیرساخت، در رتبه 5 برتر قرار می گیرد.

اگر چه این شهر پایتخت کانادا نمی باشد، ولی یقینا معروف ترین و شلوغ ترین شهر کانادا به حساب می آید. تورنتو به غیر از اینکه مناسب ترین شهر، کشور کانادا برای زندگی، و محیطی بسیار خوب برای مهاجرت می باشد، مرکز تولید موسیقی، تئاتر، فیلم و تلویزیون می باشد. مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی،  تورنتو، و بی خطر ترین شهر آمریکای شمالی می باشد که در بین بالاترین شهرهای ایمن دنیا قرار گرفته است.

خوش آب و هوا ترین شهر کانادا:

مناسب ترین شهرهای کانادا جهت زندگی ایرانیان شهرهایی می باشند که در کنار امکانات خیلی خوب، آب و هوای بسیار مناسبی را هم دارا می باشند.

در زیر جدولی که می بینید فهرستی از خوش آب و هوا ترین شهرهای کانادا می باشد:

نام شهر         حداکثر دمای روز در زمستان

  • ویکتوریا         8.8 درجه سانتیگراد
  • ابوتسفورد        7.2 درجه سانتیگراد
  • هالیفکس          1.0 درجه سانتیگراد
  • تورنتو             0.6 درجه سانتیگراد

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

Best Immigration Lawyer in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " امن ترین وقابل اعتمادترین شهر کانادا "