اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

انواع مهاجرت کاری به کانادا

انواع مهاجرت کاری به کانادا:

( انواع مهاجرت کاری به کانادا )

سالهای زیادی می باشد که اشخاص در سن های نوجوانی و جوانی بابت کار و انجام فعالیت ها و تلاش های اقتصادی از کشوری به کشوری دیگر مهاجرت می کنند، در حال حاضر به این مدل از جابجایی ها برای کار و فعالیت در کشور دیگر را مهاجرت کاری می نامند، هر کدام از وضعیت اقصادی نابسامان، جنگ، تورم اقتصادی زیاد، انباشتگی بازار کار و … می توانند دلیل مهم و اساسی بابت مهاجرت کاری نیروی کار باشند، بعضی از کشورها با داشتن بازار پررونق و پرجلا، موقعیت های شغلی و کاری بالاتری و به صورت کلی وضعیت اقتصادی رو به رشد و نمو، به جز نیروی کار داخلی، پی جذب نیروی کار بین المللی همچنین می باشند، یکی از این کشورها، کانادا می باشد.

کانادا با دارا بودن وضعیت اقتصادی خوب، سیاست هایی انعطاف پذیر و جامعه ای مهاجرت پذیر به یکی از اساسی ترین مرکزهای تجمیع مهاجرین در سال های گذشته مبدل شده است یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین راههای مهاجرت به کانادا مهاجرت کاری می باشد.

مهاجرت کاری به کانادا به دو دسته کلی تقسیم می شود:

  1.  اول آنکه شما جواز کار در کشور کانادا را بگیرید و ورود پیدا کنید و در آخر یک شغل خوب برای خود بیابید که به این راه  گرفتن Open Work Permit کانادا بیان می شود.
  2. دوم آنکه شما پیش از وارد شدن به کانادا، به واسطه یک کارفرمای کانادایی استخدام شوید این راه همچنین یکی از رایج ترین راههای کار در کانادا به حساب می آید، یقینا هر یک از راه های مهاجرت کاری به کانادا به چند راه و روش متفاوت دیگر تقسیم بندی می شود و هر راه مزیت ها و عیوب های خود را به همراه دارد.

 

ویزای کاری کانادا:

همانگونه که قبلا بیان شد برای مهاجرت کاری به کانادا احتیاج به گرفتن جواز کار یا همان Work Permit را دارید، مصادف با اقدام بابت گرفتن جواز کار کانادا، پرونده ویزای کانادا همچنین برای متقاضی وضع می گردد، جهت گرفتن ویزای کار کانادا، احتیاجی به دادن مبلغ مجزا وجود ندارد به صورت کلی متقاضی با گرفتن جواز کار می تواند وارد کانادا بشود و به کار اقتصادی در این کشور بپردازد.

 

مهاجرت به کانادا

Canadian work visa

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " انواع مهاجرت کاری به کانادا "