اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

بازرسی خانه درکانادا قبل خرید

بازرسی خانه درکانادا قبل خرید :

( بازرسی خانه درکانادا قبل خرید )

در هنگامی که می خواهید خانه درکانادا بخرید، حتما بازرسی کنید:

به این نکته توجه داشته باشید که حتما قبل از اینکه اقدام به خرید خانه در کانادا کنید، باید آن خانه ای را که مدنظر گرفته اید بازرسی کامل انجام دهید.

زیرا امکان دارد آن خانه، نواقصی داشته باشد و ایراداتی که بدون بررسی، متوجه نخواهید شد.

بعد از اینکه قرارداد خرید خانه را امضاء کردید و خواستید در آن خانه مستقر شوید، متوجه کم و کاستی ها و ایراداتی می شوید که ممکن است هزینه های زیادی را بر روی دست شما بگذارد.

اما اگر در همان اول، قبل از امضاء قرارداد، بازرسی کامل را انجام دهید و متوجه این ایرادات و هزینه ها شوید، می توانید از صاحب خانه، بخواهید آن ایرادات را برطرف کند، یا مبلغی را بابت این ایرادات کسر کند و قیمت خانه را تغییر دهد.

وام تخمین زده شده با میزان اعلام شده را مقایسه کنید:

برای خرید خانه در کانادا، باید به نکته دیگری هم توجه کنید، اینکه، حتما قراردادی که بین شما و وام دهنده است، را چند بار با دقت کامل مطالعه و بررسی کنید، که بعدا دچار مشکلاتی نشوید.

دراین صورت، از هرنوع اشتباه و خطایی، که امکان دارد برای شما پیش بیاید جلوگیری می شود، در صورتی که با دقت کامل آن را مشاهده و مطالعه نکرده باشید، شاید در این قرارداد چیزهایی نوشته شده باشد که، منجر به قبول هزینه های پیش بینی نشده ای، برای شما شود. و این می شود که با یک اشتباه کوچک، و کم دقتی، برای خرید خانه به دردسر می افتید.

نتیجه گیری:

برای اینکه خرج ها و هزینه های اضافی را برای خرید خانه در کانادا متحمل نشوید، باید تا جایی که می شود :

مشورت بگیرید از افراد متخصص. اطلاعات متفاوت و مهم را از منبع های مختلف به دست بیاورید. تحقیق کنید و جستجوی زیادی راجع به همه موارد داشته باشید اعم از وام، و ایرادات خانه و …

مشاور املاک در کانادا

Home in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " بازرسی خانه درکانادا قبل خرید "