اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

برنامه استارت آپ کانادا

برنامه استارت آپ کانادا:

( برنامه استارت آپ کانادا)
کارآفرینی همیشه یک راه قابل توجه می باشد و کشورهای متفاوت در کل جهان از این راه به اشخاص صاحب ایده، اقامت دائم می دهند.

برنامه استارت آپ هم می توان گفت زیر مجموعه برنامه های کارآفرینی می باشد که اخیرا خیلی مورد توجه متقاضیان زیادی قرار گرفته است.

البته می بایست گفت مزایای برنامه استارت آپ به نسبت بقیه طرح های کارآفرینی این می باشد که اشخاص در طرح استارت آپ ویزا یا اقامت دائم وارد می شوند و پس از سه سال می توانند پاسپورت کانادایی را درخواست بدهند و شهروند کشور کانادا شوند.

در ادامه با ما همراه باشید:

طرح استارت آپ ویزای کانادا، می بایست حاوی یک ایده استارت آپی باشد که این آرمان باید مبتکرانه و نوآورانه باشد و آمادگی رقابت با بازار جهانی را دارا باشد و همچنین بتواند برای اشخاص کانادایی و بومیان این کشور اشتغال به وجود بیاورد.

این ایده باید دارای قابلیت جذب حمایت سازمان های معلوم شده به واسطه اداره مهاجرت کانادا را دارا باشد.

در این صورت است که اشخاص ناظر در آن استارت آپ می توانند اقامت دائم خویش را بگیرند اگر شما هم طرح و ایده خلاقانه ای دارید می توانید به همراه تیم کاری خود این ایده را از روش طرح استارت آپ در کشور کانادا راه اندازی کنید درصورتی که ایده ندارید توصیه ما برای شما، گرفتن اقامت از روش واگذاری فن‌آوری می باشد.

ولی در حالت کلی در طرح استارت آپ اشخاص متقاضی در کنار همسر و فرزندان زیر 22 سال خود که می توانند با اقامت دائم به کشور کانادا ورود پیدا کنند و از مزیت های اقامت دائم کانادا مثل تحصیل رایگان فرزندان و بیمه درمانی و حمایت های دولتی استفاده کنند.

وضعیت و شرایط گرفتن ویزای استارت آپ کانادا:

برای ورود کردن به این برنامه مهاجرتی لازم است دارای شرایط ویژه ای باشید:

  1.  دارا بودن ایده از لازمه های این طرح مهاجرتی می باشد. بنابراین اگر به شما گفته شده که ایده و آرمان احتیاجی نیست داشته باشید، می بایست مقداری تردید نمایید، زیرا که دارا بودن ایده و همچنین تیم کاری از اولویت های این برنامه می باشد.
  2. تهیه بیزینس پلن تمام و کمال و جامع مطابق وضعیت های محیطی و کسب و کار کانادا
  3.  اخذ نامه تایید و حمایتی از سازمان های حمایتی مورد تایید کانادا، واجب است. فقط در صورت دارا بودن نامه حمایتی می باشد که می توان برای اشخاص زیر مجموعه این طرح وارد پروسه اقامت دائم شد.
  4.  دارای بودن نمره زبان CLB5 معادل آیلتس 4.5 که میزان کمی از زبان انگلیسی می باشد، این درباره تمام متقاضیان تیم کاری استارت آپ صدق می کند و می بایست نمره زبان خود را در هنگام معین شده ارائه بدهند.
  5.  دارا بودن حداقل حساب بانکی جهت یک سال خرج زندگی (۱۲,۶۶۹ دلار کانادا جهت یک نفر ۱۹,۳۹۰ در کانادا برای ۳ نفر)

مهاجرت به کانادا

Immigration Advisor to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " برنامه استارت آپ کانادا "