اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

بروزبودن اطلاعات وکیل مهاجرت به کانادا

بروزبودن اطلاعات وکیل مهاجرت به کانادا:

( بروزبودن اطلاعات وکیل مهاجرت به کانادا )
وکیل ایرانی مهاجرت به کانادا همواره می بایست از جدیدترین تغییرات و وضعیت کشور کانادا مطلع باشد و در جریان بروزترین قوانین مهاجرتی تحصیلی این کشور قرار بگیرد.

پیگیری دائم شرایط پرونده ارباب رجوع ها توسط وکیل:

برنامه های مهاجرت تحصیلی حاوی یک روند طولانی می باشد که در بعضی مواقع پردازش آن امکان دارد که ماه ها طول بکشد،
پس شما احتیاج دارید تا از پروسه پیگیری پرونده مهاجرتی خود و مقدار پیشرفت آن در هر مرحله آگاه شوید توسط وکیل تان، که وکیل تان درصورتی که اطلاعاتش به روز باشد، می تواند بهتر و بیشتر به شما کمک نماید.

ترسیم تصویر روشن از مهاجرت:

برای اینکه مهاجرین بتوانند کاملا آگاهانه و فعالانه در راه مهاجرت تحصیلی به کانادا گام بردارند،می بایست دائم از آخرین تغییرات انجام شده در پرونده مهاجرتی خود توسط وکیل مهاجرتی خود با خبر باشد.
پس با مشخص نمودن راه درست مهاجرت به کانادا، مهاجر دیگر احتیاجی به این ندارد که چند راه را امتحان نماید.

دسترسی راحت و تند به وکیل مهاجرت تحصیلی:

در حالتی که مشتری با سوال یا ابهام ویا مشکلی در روند مهاجرت خود روبرو شود، برای پیداکردن جواب آن می بایست بتواند سریع با وکیل مهاجرت خود تماس بگیرد، پس یک وکیل مهاجرت مناسب می بایست همیشه در دسترس باشد و اگر به علت فشار کاری نتواند سریع به مشتریان خود جواب دهد می بایست در اولین فرصت با موکل خود تماس برقرار کند و پیگیر مشکل او باشد.
یک وکیل مهاجرت مناسب باید مسئولیت پذیر باشد و وجدان کاری داشته باشد، می بایست اطلاعات شخصی موکل خود را نگه دارد و فاش نکند.

آیا در زمان تحصیل در کانادا، می تواند همسرم در این کشور کار کند؟

اگر شما به عنوان دانشجوی بین المللی واجد شرایط زیر باشید، شریک زندگیتان اجازه کار در کانادا را خواهد داشت:

  •  در یک موسسه آموزشی تعیین شده توسط دولت (DLI) ثبت نام کرده اید( بهتر است از یک وکیل مهاجرت که اطلاعاتش به روز می باشد، کمک بگیرید).
  •  در یک مرکز و در سطح تحصیلات تکمیلی ثبت نام کرده اید. تحصیل در هر دوره تکمیلی در مرکزهای دولتی که بیشتر از شش ماه زمان ببرد و یا تحصیل در مرکزهای خصوصی که در آخر دوره مدرک اعطا می کنند واجد شرایط این مورد می باشند.
  • همسر شما وضعیت منع ورود به کانادا را نداشته باشد.
  •  تاریخ انقضای مجوز کار شریک زندگیتان با تاریخ انقضا جواز تحصیل شما تطابق داشته باشد. در این مورد بهتر است از وکیل مهاجرت در کانادا استفاده نمایید.

مهاجرت به کانادا

lawyer in canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " بروزبودن اطلاعات وکیل مهاجرت به کانادا "