اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

بهترین مشاوران املاک ایرانی ونکوور

بهترین مشاوران املاک ایرانی ونکوور:

 

(بهترین مشاوران املاک ایرانی ونکوور)

خرید و فروش ملک ها در کشور کانادا و حتی اجاره کردن یا اجاره دادن خانه در کشور کانادا تفاوت خیلی فراوانی با معامله های اینچنینی در ایران دارد.

چه شرایطی سبب می شود که افراد به مشاور املاک ایرانی مناسب در کانادا احتیاج پیدا کنند؟

تفاوت هایی، سبب می شود هر فردی به یک مشاور املاک مناسب احتیاج پیدا کند. داشتن تفاوت معاملات ملکی در کانادا، فقط علت احتیاج زیاد اشخاص، به مشاور املاک در کشور کانادا نمی باشد.

قانون این کشور می گوید هر معامله ای به یک شخص ماهر احتیاج دارد که آن را انجام دهد. فردی که تخصص دارد مبلغ حقیقی یک ملک را چه برای خریدار و چه برای فروشنده معین می کند، و از زمان تصمیم گیری هر شخص برای نقل و انتقال دائمی یا اجاره یک خانه تا آخرین مرحله آن، در جوار خریدار یا فروشند می باشد.

همین طور در یک پروسه خرید و فروش هر کدام از طرفین می بایست یک مشاوراملاک داشته باشند. درحقیقت در یک روال خرید و فروش، هر کدام از طرفین می بایست یک مشاور املاک داشته باشند.

درواقع مشاورین املاک در این کشور به نوعی، وکیل دو طرف معامله می باشند.

آنها با هم گفت و گو می کنند و هر کدام تلاش می کنند در چهارچوب مقررات سود مشتری خود را هم در نظر بگیرند.

این سیستم بدون تردید توانسته است بازار مسکن در کانادا را تا مقدار زیادی کنترل کند.

بازار پررونقی که مهاجران، علت اصلی عجله آن هستند و بدون سازو کارهای قانونی یقینا می تواند به بازاری مبدل شود که هیچ فردی نتواند آن را در دست بگیرد.

به همین سبب هم هست که مشاوران املاک در کانادا برعکس ایران، افرادی نیستند که تنها به این شغل علاقه مند باشند، یا از مهارت های ذاتی مانند فن بیان و اجتماعی بودنشان برای ورود به این شغل استفاده کنند.

 تحصیلات مشاور املاک ایرانی در کانادا:

در کشور کانادا، رشته مشاور املاک و مدیریت دارایی ها، از زیر رشته های علوم اقتصادی می باشد که در سطح کالج، کارشناسی و کارشناسی ارشد به علاقه مندان آموزش داده می شود.

دوره ها ازچند ترم شروع می شود و دربعضی از دانشگاه ها به 4 سال هم می رسد.

دانشجویان این رشته درحقیقت تحلیل های اقتصادی بازار املاک را می آموزند و با اشراف بر شاخص هایی که هر ساله از این بازار در کل کشور ارائه می شود می توانند شرایط مسکن در کانادا را پیش بینی نمایند.

ولی به هر حال هر کدام از این مشاورین به جز استعدادی که در این باره از خود نشان می دهند، پایبند یک سری قوانین و مقررات منسجم می باشند که می بایست جهت رعایت آنها از اصول علمی که فراگرفته اند بهره مند شوند.

خریدار یا فروشنده یک ملک در کانادا نیاز نمی باشد مقررات را بداند و ندانستن مقررات برای هیچ کدام از آن ها خطری به حساب نمی آید.

زمانی که هرکدام از طرفین معامله وکیل با تجربه ای را برای خود برگزیده باشند می توانند اعتماد داشته باشند که معامله آن ها، از میزان بالایی از سلامت برخوردار باشد.

این مورد به طور واضحی ریسک خرید و فروش را برای ارباب رجوع ها کاهش داده است. ولی به هر صورت این که خطر عظیمی هیچ خریدار یا فروشنده ای را مورد هدف قرار نمی دهد، توجه در انتخاب یک مشاور مناسب هم اصلا بی اثر نمی باشد.

بر عکس ایران، در کشور کانادا مشاور املاک دقیقا مانند یک وکیل می بایست همه کوشش خود را برای رسیدن مشتری به هدف هایش از معامله انجام دهد.

آیا می توان تمام سوالهای خود را درباره خرید خانه از مشاور املاک ایرانی در کانادا پرسید؟

پرسیدن سوال های زیاد از مشاور املاک نشان دهنده بی حرمتی و بی ادبی نمی باشد و مشاور وظیفه دارد زمان قابل قبولی را جهت هر پروژه خرید و فروش به مشتری خود تخصیص دهد.

به این صورت یک مشاور در اول کار خود، به طور واضح روش خود را با جزئیات برای مشتری توضیح می دهد و در حالتی که راه و روش او به نظر مشتری مورد قبول بود، قراردادی بسته می شود که قوانین کشور کانادا به صورت جدی طرفین را به رعایت آن ملزم خواهد نمود.

ونکوور هم مثل شهرهای دیگر کشور کانادا و احتمالا در رده ای وسیع تر از بسیاری از شهرهای کلان، در ده سال اخیر رشد قابل قبولی را در بازار مسکن تجربه نموده است.

درهمین امتداد، تعداد مشاورین املاک ایرانی در ونکوور هم رشد بی سابقه ای داشته اند.

مشاورینی که در حال حاضر بسیاری از آنها شناخته شده، در بازار مسکن در شهر ونکوور می باشند.

پس چه برای افراد تازه وارد و چه برای افرادی که سال های زیادیست در این شهر اقامت دارند و زندگی می کنند، انتخاب یک مشاور فعال و با تجربه کار بسیار دشواری نخواهد بود .

مشاوران ایرانی در کانادا

Real Estate Advisor in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " بهترین مشاوران املاک ایرانی ونکوور "