اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

چگونه بهترین وکیل مهاجرت کانادا را انتخاب کنیم ؟

 

دو نکته قابل توجه و مهم در انتخاب مناسب ترین و بهترین وکیل مهاجرت به کانادا:

( بهترین وکیل مهاجرت کانادا)

 

  • تجربه کاری و مجرب بودن وکیل مهاجرت به کانادا.
  • دقت کردن به اختلاف میان معنی وکیل مهاجرتی و مشاور مهاجرتی.

 

 تجربه کاری:

یکی از اساسی ترین نکته هایی که در انتخاب کردن بهترین وکیل مهاجرت کانادا، مورد توجه قرار می گیرد، در نظر گرفتن تجربه کاری وی می باشد.

گر چه این مطلب، به این معنی نیست که وکیل هایی که کم سن و سال ترند و کم تجربه ترند، باید به طور کامل، از لیست وکیل هایی که احتمالا آنها را انتخاب خواهیم کرد، حذف کنیم.

ممکن است یک وکیلی باشد، باوجود اینکه کم سن و سال و جوان است، اما به دلیل استعداد و توانایی زیادش، رزومه کاری خیلی خوب و قوی ای داشته باشد.

دراین ما بین، یکی از نکته هایی که باید به آن توجه نمود این است که، می توان بیان نمود که، وکیل ایرانی به طور کلی، در باره ایرانیانی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند، تجربه بیشتری دارند تا وکیل های کانادایی.

به این علت این نکته را بیان کردیم که تعدا کثیری از ایرانیان، که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند، بر این باورند که یک وکیل کانادایی به زیرو بم مهاجرت به کانادا بیشتر تسلط دارند و بیشتر به سراغ وکیل های کانادایی می روند.

 

می توان بیان کرد که بیشتر وکیل کانادایی از وضعیت ایرانیانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، اطلاعات دقیق و روشنی ندارند.

وکیل های کانادایی، نمی توانند قوانین و مقررات ایران را در مورد مهاجرت، که دائم در حال عوض شدن است، به خوبی متوجه شوند، و از آن قوانین و مقررات، برای کمک کردن به موکل خود، استفاده کنند.

 

بنابراین پیشنهاد می کنیم:

تا برای اینکه به نتیجه بهتر و مطلوب تری برسید و هزینه کمتری متقبل شوید از وکیل های ایرانی، با تخصص مهاجرت به کانادا، برای موضوع مهاجرتتان بهره مند شوید.

ادامه دارد

پارت دوم

Canada’s most successful lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " چگونه بهترین وکیل مهاجرت کانادا را انتخاب کنیم ؟ "