اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

تاریخچه ریچموند هیل کانادا

تاریخچه ریچموند هیل کانادا:

( تاریخچه ریچموند هیل )

ریچموند هیل تا آخر قرن نوزدهم روستای کوچکی بوده ولی پس از جنگ جهانی نخست رشد کرد، در ادامه و بعد از جنگ جهانی دوم توسعه زیادتر، سبب شد ریچموندهیل مناسب و شکوفا شود و امروزه در میان شهرک های تقریبا مدرن و جدید استان انتاریو قرار دارد.

جاذبه های ریچموند هیل کانادا:

محله ریچموند هیل تورنتو به علت دسترسی به خیابان یانک و بزرگراه 404، وجود مدارس و دبیرستان های عالی، مرکزهای خرید تجهیز شده، فروشگاه های ایرانی و پارک زیاد، فرصت های کسب و کار، برگزاری فستیوال های مختلف مثل Heritage Village Festival و وجود ساکنین از قوم و ملل گوناگون به ویژه فارسی زبان، محله مورد علاقه ایرانیان به شمار می رود. این محله رصد خانه و تلسکوپ David Dunlap، عظیم ترین استخر سرپوشیده کانادا و ریچموند هیل سنتر را جهت هنرهای نمایشی در خود جای داده است.

محله ایرانی ها در تورنتو کانادا:

در کل شهر تورنتو منطقه ی، تعداد زیادی ساکنین ایرانی می باشد ولی ریچموند هیل به عنوان محله ایرانی نشین در شهر تورنتو بیشتر مشهور شده است. شهرک ریچموند هیل، از محله های ایرانی تورنتو می باشد که در شهر تورنتو و استان انتاریو می باشد که در هر سال تقریبا مهاجرین زیادی را قبول می کند. قوانین و مقررات شهرداری آن با خود تورنتوی عظیم تا مقداری فرق دارد و جدا و مستقل می باشد. در این منطقه ایرانیان بسیاری ساکن می باشند و کار اجتماعی برجسته ای دارند. این تجربه وجود دارد که یک شهروند ایرانی به عنوان نماینده مجلس انتاریو از حوزه انتخابی ریچموند هیل در پارلمان کانادا می باشد.

تورنتو و تهران کوچک در کانادا:

فروشگاه های ایرانی معروف خیابان یانگ که به تهران کوچک مشهور می باشد از شمال خیابان Finch آغاز شده و تا جنوب تقاطع Steele ادامه دارد. در این میان پلازای ایرانیان در تورنتو، قطب تهران کوچک به حساب می آید. کسب و کارهای ایرانی زیادی مثل صرافی ها، آژانس های مسافرتی، کلینیک ها، دفترهای حقوقی، سوپرمارکت ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و خیلی موردهای دیگر در این محله دیده می شود.

مبلغ خانه در ریچموند هیل کانادا:

ریچموند هیل تورنتو از منطقه های تقریبا متمول تورنتو به شمار می آید. در سال های گذشته با استقبال و مهاجرت ایرانیان از این محله در تورنتو بودیم. اخیرا مبلغ خانه در ریچموند هیل بسیاربالا رفته است.

 

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " تاریخچه ریچموند هیل کانادا "