اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

تحصیل درشهرهای ونکوور ومونترال کانادا

تحصیل درشهرهای ونکوور ومونترال کانادا:

( تحصیل درشهرهای ونکوور ومونترال کانادا )
در هر سال افراد خیلی زیادی مهاجر با قصد ادامه تحصیل وارد کانادا می شوند. مسئله مهم و اساسی پس از انتخاب کشور کانادا جهت ادامه تحصیل، انتخاب دانشگاه و شهر مناسب می باشد.
جهت تحصیل، شاخص های بین المللی و استانداردهایی می باشد که مطابق آنها می بایست دانشگاه مورد نظر را انتخاب نمایید.

تحصیل در شهر ونکوور:

ونکوور یکی دیگر از شهرهای دوست داشتنی برای دانشجویان مهاجر می باشد. این شهر در سایت QS رتبه 10 را به خود اختصاص داده است. مخارج تحصیل در این شهر نسبت به بقیه شهرهای کانادا کمتر و ارزان تر می باشد ولی جزو پرخرج ترین و گران ترین شهرها جهت زندگی می باشد.
دانشگاه های ونکوور در رشته های مهندسی و تکنولوژی کیفیت آموزش زیادی دارند. در این دانشگاه ها به غیر از آموزش های تئوری، بر آموزش های عملی نیز تمرکز مخصوصی می شود تا فارغ التحصیلان بتوانند در بازار کار عملکرد مناسبی داشته باشند.
مهاجران در دانشگاه های ونکوور برعکس دانشگاه های دیگر شهرها، امکان آموزش به صورت آنلاین را دارند،

اصلی ترین دانشگاه های ونکوور شامل موردهای زیر می باشد:

  • بریتیش کلمبیا
  • سایمون فریزر
  • دانشگاه کاپیلانو

مونترال رتبه نخست مناسب ترین دانشگاه کانادا:

مونترال دومین شهر عظیم کانادا بوده و به عنوان پایتخت فرهنگی کانادا از آن یاد می شود. مونترال عظیم ترین شهر استان کبک می باشد و در رتبه بندی QS رتبه چهارم را دارد.
شهر مونترال بر روی آموزش و پرورش دانش آموزان دوره متوسطه تمرکز مخصوصی دارد. سیستم آموزشی در این شهر در مقایسه با بقیه ایالت ها و شهرها با هم فرق دارد. برای اینکه بتوانید در مونترال ادامه تحصیل بدهید می بایست بر زبان فرانسه مسلط باشید. چنانچه می خواهید مهاجرت نمایید جهت ادامه تحصیل بچه های خود، فرزندتان می بایست در مدرسه های فرانسوی زبان درس بخواند.
چنانچه دوست دارید فرزندتان در مدرسه های انگلیسی زبان درس بخواند، می بایست در سال نخست تحصیل، او را در یک مدرسه انگلیسی زبان خصوصی ثبت نام نمایید. پس از آن از سال دوم حق ثبت نام در مدرسه های انگلیسی زبان دولتی را دارید. در مونترال تنها 9 مدرسه انگلیسی زبان وجود دارد. دانشگاه های مونترال از رنکینگ علمی زیادی در کل دنیا برخوردار می باشد و نخبگان بسیاری را از کل دنیا به سمت خود می کشاند.

از دانشگاه های قابل ذکر و مهم مونترال می توان بیان کرد:

  • دانشگاه مک گیل
  • دانشگاه مونترال
  • دانشگاه کنکوردیا
  • دانشگاه کبک مونترال

اقامت کانادا بعد از تحصیل

Residence in Canada after study

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " تحصیل درشهرهای ونکوور ومونترال کانادا "