اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی وغیرقانونی در کانادا

تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی وغیرقانونی در کانادا 4:

(تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی وغیرقانونی 4)

6- در تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی وغیرقانونی در کانادا، حتما از پشتیبانی و پیگیری، پرونده های موسسه مهاجرتی مورد نظر، مطمئن شوید:

 

تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی وغیرقانونی:

یکی از عواملی که سبب می شود تا مهاجرین با اعتماد زیادتری، بهترین و مناسب ترین موسسه مهاجرتی را انتخاب نمایند، این است که از پشتیبانی و پیگیری، از طرف موسسه مورد نظر مطمئن شوند.

یعنی این که مناسب ترین موسسه های مهاجرتی مرحله های متفاوت گرفتن ویزا، مصاحبه و مقدمات پذیرش شما را به عنوان یکی از مهاجرین بر عهده دارند و شما می بایست آزادی این کارها را (به موسسه انتخابی تان) در اختیارشان بگذارید.

موسسه هایی که پشتیبانی و پیگیری دائم و هدفمندی دارند، از مشتری های متقاضی مهاجرت بیشتری، برخوردار هستند، نسبت به ما بقی موسسات مهاجرتی که پشتیبانی و پیگیری ندارند.

7- برای رسیدن به مناسب ترین موسسه های مهاجرتی در کانادا شتاب زده عمل نکنید:

برای تشخیص موسسه مهاجرتی خوب، نخستین مورد (آژانس های مهاجرتی)، لزوما مناسب ترین گزینه نیست. عاقلانه تر است در این باره عجله نکنید.


پیشنهاد می کنیم تا وقتی که وضعیت شما برای مهاجرت مشخص نشده است و نتوانسته اید به انتخاب دقیقی برسید در این باره صبر داشته باشید و شتاب نکنید.

پیش از شناخت آژانس های مورد نظر خودسرانه شروع به دادن مدرک ها و دادن هزینه های نامشخص نکنید. تلاش کنید بعد از شناسایی و اعتبار سنجی آژانس مورد نظر این کار را انجام دهید.

هرچند که بسیاری از موسسات قابل اعتماد و معتبر که در رده مناسب ترین آژانس های مهاجرتی قرار دارند در این باره از اعتبار و صلاحیت لازم برخوردار می باشند، اما با این حال تلاش کنید بعد از بدست آوردن اعتماد کامل دست به این کار بزنید.

8- برای تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی وغیرقانونی در کانادا بررسی نمایید که سابقه و تجربه کاری موسسه مورد نظرتان چقدر است؟

یک آژانس با اعتبار و خبره و حرفه ای می بایست سال های زیادی تجربه و خبرگی در باره مهاجرت و انواع راه های گرفتن ویزا را دارا باشد تا بتوانید به آنها اعتماد کنید. قطعا پیش از هر چیز سابقه آژانس مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید.

9-برای تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی وغیرقانونی کانادا شماره تلفن آژانس مورد نظر را بررسی و وارسی نمایید:

می توانید از راه مرکزهایی مثل 118، از درست بودن ثبت اطلاعات آژانس مورد نظر اعتماد پیدا کنید. موسسه مهاجرتی شما می بایست از مکانی ثابت با تلفن هایی ثابت برخوردار باشد.

یک مرکز مهاجرتی عظیم نمی تواند تنها یک صفحه مجازی با یک تلفن همراه داشته باشد.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی وغیرقانونی در کانادا "