اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

تفاوت وکیل با مشاور کانادا و دستمزد نماینده مهاجرت کانادا

تفاوت وکیل با مشاور کانادا و دستمزد نماینده مهاجرت کانادا:

 

تفاوت وکیل با مشاور کانادا:

نماینده مهاجرت، شش ماه دوره ای را می گذراند، اما یک وکیل مهاجرت علاوه بر این شش ماه چند سال دوره تحصیلات کارشناسی حقوق را می گذراند، پس دستمزد نماینده مهاجرت کمتر از وکیل مهاجرت است و تفاوت وکیل با مشاور کانادا در اینجاست.

کارایی یک وکیل مهاجرت خبره و کم شدن استرس:

روال مهاجرت محتوی یک پروسه دشوار و سخت، درخواست می‌شود. بستگی به  نوع ویزای شما و شرایط شما، مرحله ها و فرم های مورد نیازتان برای مهاجرت متفاوت می باشد.

به هر حال، شما برای اینکه خاطری آسوده داشته باشید و روال درخواست شما به صورتی طی شود که استرش کمتری به شما وارد شود، مناسب تر و بهتراست که برای مهاجرت به کانادا، لزوما وکیل مهاجرت قانونی داشته باشید.

 

مسئولیت در برابر مهلت های تعیین شده:

زمانی که تصمیم به استخدام یک وکیل مهاجرت می گیرید و پس از تحقیقات لازم، یک وکیل مهاجرت مناسب و خبره انتخاب می کنید، می توانید، خیالتان راحت باشد که وکیل مهاجرت، همه کارهای لازم و کلیه ی مسئولیت های مرتبط با مهلت هایی که تعیین شده را به عهده دارد

و از همه آنها مطلع می باشد. وکیل ها می توانند به خوبی فرم های ناقص را تکمیل کنند بدون این که هیچ گونه نگرانی داشته باشید.

و به شما این اطمینان را می دهند که کار مهاجرتتان را به سرعت و بدون اتلاف وقت انجام دهند.

 

با استخدام وکیل، امکان موفقیتتان برای مهاجرت افزایش می یابد:

پروسه مهاجرت، برای مهاجرین می تواند نگران کننده و استرس زا باشد، زیرا هیچ گونه ضمانتی، برای اینکه درخواست آنها مورد قبول واقع شود، نیست.

در این صورت زمانی که یک وکیل مهاجرت استخدام می کنید، او همه فرم ها را درست، تکمیل می کند و به درستی آن را انجام می دهد و شما دیگر نگران آن نیستید که امکان دارد این فرم ها اشتباه تکمیل شده باشد که تبعات آن بسیار سنگین است.

مشاورکانادا

Canadian Immigration Advisor

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " تفاوت وکیل با مشاور کانادا و دستمزد نماینده مهاجرت کانادا "