اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

حضانت فرزندان

حضانت فرزندان:

هیچ چیز درباره حضانت فرزندان نمی دانید؟ این مطلب را بخوانید!

پشتیانی و حمایت از فرزندان، هزینه ای می باشد که هر کدام از زوجین برای حمایت مالی فرزند یا فرزندانشان بعد ازانجام طلاق پرداخت می نمایند.

فرزندان به حمایت و پشتیبانی پدر و مادرشان بعد از طلاق احتیاج دارند.

اگر پدرو مادر قبل از اینکه طلاق بگیرند، به توافق برسند و مبلغ آن را تعیین کنند که خیلی بهتر می باشد و به نفع آنها می باشد اگر چنانچه به توافق نرسیدند، تعیین این مقدار به عهده دادگاه می باشد و دادگاه مطابق مقررات فدرال و همین طور مقررات هر ایالت، شروع به تعیین این گزینه ها می نمایند.

لازم به ذکر می باشد که این هزینه به طرفی که حضانت فرزند بر عهده او می باشد، پرداخت می شود نه خود فرزند.

البته دادگاه می تواند تصمیم بگیرد و به این نتیجه برسد که این مبلغ را به خود فرزند بپردازد در حالتی که از یک سن بخصوصی بالاتر باشد.

Sepration:

هنگامی که طرفین به این نتیجه می رسند که با هم زندگی نکنند، یا هنگامی که ازدواج با شکست روبرو می شود، امکان دارد زوج و زوجه با هم ازدواج کرده باشند یا امکان دارد ازدواج نکرده باشند، اما مثل افرادی که با هم ازدواج کرده اند با هم زندگی می کنند.

Divorce:

هنگامی که دادگاه یک ازدواج را به طور رسمی و قانونی تمام می کند، که تنها اشخاصی که رسما ازدواج کرده باشند می توانند طلاق بگیرند. مقررات فدرال، ایالتی و منطقه ای کانادا، مسئولیت های مختلفی در حق و حقوق خانواده مد نظر گرفته اند.

مقررات فدرال، قوانین اصلی در حقوق خانواده را در فدرال، قانون طلاق می نامند. این قانون و مقررات برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرد که طلاق گرفته اند یا قانونا دادخواست طلاق داده اند.

family rights

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " حضانت فرزندان "