اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

خرید خانه درتورنتو وجواز اقامت

خرید خانه درتورنتو و جواز اقامت:

(خرید خانه درتورنتو وجواز اقامت)

خیلی از افراد گمان می کنند با خرید خانه در تورنتو می توانند اقامت دائم کانادا را به دست آورند. خرید خانه برای اشخاص خارجی در کشور کانادا آزاد می باشد ولی به این معنی نیست که جواز اقامت دائم کانادارا بگیرند. راههای متفاوتی برای بدست آوردن اقامت کانادا مانند مهاجرت تحصیلی، ازدواج، کارآفرینی، سرمایه گذاری و پناهندگی وجود دارد ولی اینکه با خرید خانه بتوانید شهروند کانادا شوید ممکن نیست.

خید خانه یک راه سنتی سرمایه گذاری در این کشور هم به شمار نمی آید و با وجود توسعه اقتصادی و زیاد شدن خانه افراد کمی پیش می آید که در این باره فکر کنند.

خرید خانه معمولا جهت تامین سقفی بالای سر برای زندگی مطرح بوده است که در طولانی مدت هم می تواند برای افراد خانواده یک سرمایه گذاری باشد.

پس پیشنهاد می کنیم اول جهت گرفتن اقامت کانادا اقدام نمایید و پس از اینکه شرایط آن فراهم شد ، جهت خرید خانه اقدام نمایید، زیرا خرید خانه امتیازی جهت گرفتن اقامت نخواهد داشت.

بازار خانه در کانادا خیلی به صورت رقابتی می باشد و در بیشتر مواقع مقدار عرضه از تقاضا در آن زیاد تر می باشد و به همین علت دریافت مشاوره و کمک از مشاوران متخصص خبره به شما کمک می کند تا انتخاب مناسب تر و زودتری داشته باشید.

چگونه در تورنتو خانه بخریم:

اشخاصی که اقامت دائم کانادا را ندارند، زمان خرید خانه می بایست اول 35 درصد مبلغ خانه را بپردازند و مالیات 15 درصدی خرید خانه در تورنتو را هم بپردازند. شهروندان کانادا از دادن این مالیات معاف می باشند.

مناسب تر است زمان خرید خانه از مشاور املاک ایرانی در کانادا که به قوانین و مقررات این کشور تسلط دارد بهره مند شوید تا بتوانید بدون دغدغه خرید خود را انجام دهید. شما با در دسترس داشتن ویزا، کارت شناسایی عکس دار و کامل کردن مدرک های واجب و لازم می توانید نسبت به خرید خانه اقدام نمایید.

مرحله های کار خیلی مشابه ایران می باشد، به کمک مشاور املاک، خانه دلخواه خود را بیابید و بر سر مبلغ به توافق برسید. بعد از توافق، مدرک های واجب برای شما ارسال می شود و با امضای آن معامله حالت رسمی پیدا می کند.

شما این حق را دارید تا قبل از امضای قرار داد خانه یا محل مورد نظر را ببینید و بازدید نمایید. می بایست خانه بررسی و ورانداز شود که به عنوان ضمانت نامه در دسترس بانک خاصی قرار نگرفته باشد یا خانه دارای بدهی خاصی نباشد. بعد از آن توافقنامه بین دوطرف امضا شده و خریدار در مقابل واریز پول، کلید خانه را دریافت می کند.

وکیل کانادا

Property in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " خرید خانه درتورنتو وجواز اقامت "