اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

دانشگاههای کانادایی که مدرک آزمون دولینگو رامی پذیرند

دانشگاههای کانادایی که مدرک آزمون دولینگو رامی پذیرند:

( دانشگاههای کانادایی که مدرک آزمون دولینگو رامی پذیرند)

شما می توانید با به دست آوردن نمره خوب در امتحان دولینگو، جهت مهاجرت به کانادا آماده شوید. در این قسمت، دانشگاه های معروفی که در کانادا می باشد، و مدرک امتحان دولینگو را قبول می کنند با نمره مورد قبول آن ها را به شما اعلام می کنیم:

دانشگاه تورنتو (Toronto University):

دانشگاه تورنتو، عظیم ترین و مناسب ترین دانشگاه کانادا می باشد. این دانشگاه تقریبا 700 رشته لیسانس دارد. همین طور یکی از مناسب ترین و بهترین دانشگاه های پزشکی در جهان به حساب می آید. خوشبختانه دانشگاه تورنتو امتحان دولینگو را قبول می نماید. ولی می بایست در این امتحان نمره 120 به بالا بدست آورده باشید تا بتوانید در دانشگاه تورنتو به تحصیل خود ادامه بدهید.

مک گیل (MacGill University):

دانشگاه مک گیل یکی از دانشگاههای عالی می باشد که در کانادا بسیار قدمت دارد. دانشگاه مک گیل تقریبا 300 رشته تحصیلی به همراه 21 دانشکده و موسسه تکنولوژی، را دارا میباشد. چنانچه قصد دارید با امتحان دولینگو به کانادا مهاجرت کنید و تصمیم دارید در این دانشگاه درس بخوانید، می بایست نمره 115 به بالا در امتحان دولینگو کسب نمایید. مک مستر (MacMaster University):

دانشگاه مک مستر، یک دانشگاه دولتی می باشد که در شهر همیلتون قرار دارد. این دانشگاه در هر سال در فهرست مناسب ترین و بهترین دانشگاه های کانادا قرار می گیرد. مطابق بیان خوده دانشگاه مک مستر، به دست آوردن نمره 115 به بالا در امتحان دولینگو از واجبات پذیرش در این دانشگاه می باشد.

آلبرتا (Alberta University):

دانشگاه آلبرتا جزء مناسب ترین و بهترین دانشگاه های کانادا به حساب می آید که در زمینه های تجارت، علوم انسانی و غیره، در مقایسه به دانشگاه های دیگر در کانادا، برتر و بالاتر می باشد. چنانچه می خواهید یکی از دانشجوهای این دانشگاه باشید، می بایست در امتحان دولینگو نمره 115 به بالا به دست آورید.

کویینز (Queen’s University):

دانشگاه کویینز، یک دانشگاه دولتی در شرق کانادا می باشد و این دانشگاه به واسطه مجله مک لین، دومین دانشگاه با اعتبار در زمینه پزشکی می باشد. جهت ادامه تحصیل در این دانشگاه می بایست دسته کم نمره 115 تا 160 را در امتحان دولینگو به دست آورید. جهت کسب این نمره درامتحان دولینگو، برای مهاجرت به کانادا می بایست به صورت کامل به زبان انگلیسی مسلط باشید.

صحبت پایانی:

یکی از امتحان هایی که دست شما را می گیرد تا بتوانید به کانادا مهاجرت نمایید دولینگو می باشد. ولی از یاد نبرید که چنانچه قصد دارید از روش امتحان دولینگو جهت مهاجرت به کانادا اقدام نمایید، می بایست مهارت و تسلط خوبی در زبان داشته باشید. برای پیروزی در امتحان دولینگو می توانید ازمشاوره های رایگان استادهای آکادمی دولینگو بهره مند شوید.
با بهره مندی از مشاوره های آزمون دولینگو می توانید همه آگاهی های مهم و لازم در مورد این امتحان را کسب کرده و با دقت به سطح علم زبان خود، جهت شرکت درامتحان دولینگو جهت مهاجرت به کانادا برنامه ریزی نمایید.

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " دانشگاههای کانادایی که مدرک آزمون دولینگو رامی پذیرند "