اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

درآمدها در کانادا

درآمدها در کانادا:

( درآمدها در کانادا )

اگر بخواهیم در ارتباط با درآمد در کانادا حرف بزنیم، می بایست بگوییم که نظام حقوق و دستمزد در کانادا به صورت کلی به نفع کارمندان و کارگران می باشد درآمدها در کانادا خیلی منصفانه می باشد و پایین ترین درآمد در کانادا می تواند به آسانی مبلغ های زندگی اعم از مسکن، حمل و نقل و مواد غذایی را پوشش  دهد.

اصولا مقدار حقوق دریافتی هر شخص در کانادا، بسته به مقدار ساعت کاری در طول روز، مقدار مهارت های تخصصی، مقدار سابقه و مهارت کار و مقدار تحصیلات شخص، ارتباط دارد ماکسیمم ساعت کاری در کانادا به صورت عمومی 40 ساعت در هفته در نظر گرفته می شود اگر شخصی در طول هفته بیشتر از 40 ساعت مشغول به کار باشد، اضافه کار برای او در نظر گرفته می شود.

مقدار سابقه کار و تبحرو مهارت های تخصصی شخص در میزان درآمد او اثر مستقیمی دارد، عموما با بالا رفتن سابقه کار و تبحر و ورزیدگی های تخصصی، حقوق کارمند میان 9 تا 35 درصد بالا می رود برعکس ایران مدرک آکادمیک در کانادا اثر مستقیمی بر حقوق دریافتی کارمندان دارد، اشخاص با تحصیلات والا و عالی می توانند درآمد بالاتری در کانادا داشته باشند به صورت میانگین گرفتن مدرک علمی بالاتر می تواند میان 17 تا 23 درصد برروی بالا رفتن حقوق کارمندان اثر مستقیم داشته باشد.

حقوق و دستمزد:

میانگین درآمد مردم در کانادا سالیانه 159000 دلار می باشد ولی در هر جامعه ای مطابق قوانین وزارت کار آن کشور، دسته کم درآمدی بابت همه شغل ها در نظر گرفته می شود.

دسته کم درآمد در کانادا برای هر استان این کشور با هم فرق دارد به عنوان مثال کمترین حقوق و دستمزد دراستان ساسکاچوان ساعتی 32 . 11 دلار می باشد ولی در استان بریتیش کلمبیا 14.60 دلار می باشد، پایین ترین حداقل درآمد در کانادا به ترتیب در استان های ساسکاچون، منیتوبا، نیوفاندلند و نیوبرانزویک در نظر گرفته شده است و بالاترین حداقل درآمد در کانادا در استان های انتاریو، آلبرتا و بریتیش کلمبیا ارائه می شود اگر بخواهیم میانگین حداقل درآمد در کانادا را مد نظر بگیریم کمترین حقوق و درآمد در این کشور ساعتی 14.65 دلار میباشد.

بدرستی که این میزان و پایه حقوق بابت کارهای کژوال، کارآموزان، کارمندان بدون سابقه و تجربه و کمترین رده های شغلی مد نظر گرفته می شود.

اشخاص با مدرک های علمی بیشتر و بالاتر و سابقه های شغلی درآمدهای بسیار بالاتری نسبت به این مبلغ می گیرند.

مهاجرت به کانادا

Canadian work visa

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " درآمدها در کانادا "