اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

درباره کانادا

درباره کانادا:

کشور کانادا بسیار وسیع می باشد، ولی جمعیت خیلی کمی در آن وجود دارد. این یک حقیقت جالب اما شگفت انگیز می باشد. حقیقتی که همراه با عظمت و بزرگی چشم انداز این کشور، توجه و دقت هر فردی را به خود جذب می کند.
این کشور مردمانی مهربان، شهرهایی قشنگ و منظره هایی طبیعی و فوق العاده را دارا می باشد، از کوهستان های پر از برف یوکان، ساحل های شرقی و کوهستان های کلگری، گرفته تا جنگل های بارانی ونکوور.
کشور کانادا از لحاظ وسعت و بزرگی، عظیم ترین و بزرگ ترین کشور در آمریکای شمالی می باشد و در جهان، پس از روسیه، عظیم ترین کشور در تمام جهان می باشد. کانادا با سه اقیانوس همجوار می باشد، اقیانوس آرام در غرب، اقیانوس اطلس در شرق و اقیانوس منجمد شمال در شمال.
این کشور در دنیا، به وسعت، طبیعت بکر و دست نخورده، تاریخ چند وجهی و چند فرهنگی آن معروف می باشد. همین طور این کشور یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان می باشد و در حال حاضر یکی از مقصد های عظیم توریستی به شمار می رود.
اگر چه جمعیت کانادایی ها تقریبا کم می باشد، ولی آنها با استقبال از مهاجران کشورهای دیگر، محیطی گوناگون را جهت زندگی در این کشور به وجود آورده اند. کانادا دارای قسمت عظیمی از منبع های طبیعی و سرمایه های انسانی می باشد، که این سرمایه ها، نقش خیلی زیادی در موفقیت و پیشرفت این کشور داشته اند.

استان ها و قلمروهای کانادا:

کانادا دارای 10 استان وسه قلمرو در شمال آن می باشد.

استان های کانادا:

آلبرتا – بریتیش کلمبیا – مانیتوبا – نیوبرانزویک – نیوفاندلند – لابرادور – نوا اسکوشیا – انتاریو – جزیره پرنس ادوارد – کبک – ساسکاچوان.

قلمرو های کانادا:

  1.  قلمروهای شمال غربی.
  2.  قلمروهای نوناووت
  3.  قلمروهای یوکان

فرق میان استان و قلمرو، در مدل و نوع حکومت آن ها می باشد. به صورت کلی قلمروها اختیاراتی تحت نظر پارلمان کانادا، به آنها داده شده است، که با همدیگر متحد و به واسطه دولت فدرال اداره می شوند. از سوی دیگر استان ها از مقررات مهم و اساسی وابسته به حقوق خود استفاده می کنند. این موازنه نداشتن قدرت با تخصیص دادن قدرت های تصمیم گیرنده محلی به قلمروها، کم کم در حال اصلاح شدن میباشد.
هر استان و قلمرو از این کشور جاذبه های گردشگری ویژه خود را دارد.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " درباره کانادا "