اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

دستمزد وکیل مهاجرت به کانادا

دستمزد وکیل مهاجرت به کانادا:

(دستمزد وکیل مهاجرت به کانادا)

در اول  کار، بعد از اولین ملاقات با وکیل مهاجرت، و آشنایی با فرآیند کار مهاجرت، باید در نظر داشته باشید، که می توانید تمام راه را بدون اینکه وکیل قانونی مهاجرت بگیرید انجام دهید یا خیر؟

زیرا روند کار مهاجرت بسیار پیچیده است. از آنجایی که بیشتر مواقع امکان این است که اخراج شوید و یا اینکه از بقیه اعضای خانواده جدا شوید، پس باید در نظر داشته باشید و محاسبه کنید که آیا نگرفتن وکیل مهاجرت، و هزینه نکردن برای این کار، برای شما به صرفه هست یا نه.

آیا خرج نکردن برای گرفتن یک وکیل قانونی مهاجرت، به این خطر می ارزد یا نه. علی الخصوص، زمانی که شما با هیچ کدام از قانون های پیچیده مهاجرت آشنا نباشید.

 

به طور معمول دستمزد وکیل مهاجرت به کانادا، برای مورد هایی، به غیر از پر کردن فرم ها، بیشتر از 2000 دلار به عنوان دستمزد می گیرند.

برای برنامه هایی که مثل ویزای موقت و یا دائمی هستند که از پیچیدگی زیادی برخوردار نیستند، در حدود 1500 تا 3000 دلار می گیرند.

و اما برای گرفتن ویزاهایی که پیچیده تر و سخت تر و زمان بر تر است، در حدود 2 هزار دلار، تا 6 هزار دلار می گیرند.

 

دستمزد وکیل مهاجرت به کانادا برای درخواست تجدید نظر:

در دادگاه تجدید نظر، برای اینکه ثابت کند شما شایستگی مهاجرت  را دارید معمولا هزینه ای بین 5 هزار تا 10 هزار دلار می گیرند.

مورد هایی که بر مقدار دستمزد وکیل مهاجرت به کانادا تاثیرمی گذارد:

به طور کلی دلایل اصلی که بر هزینه های وکیل مهاجرت اثر می گذارد عبارتند از:

  • اینکه مورد شما خاص باشد و ی مورد معمولی نباشد:

برای اینکه فرم های درست و پرکاربرد داشته باشید به راهنمایی وکیل مهاجرت نیاز دارید، پس هر کاری بسته به زمان کار، و شرایط شما، قیمت انتخاب وکیل را مشخص می کند.

  • بستگی دارد وکیل مهاجرتی که انتخاب می کنید، چقدر تجربه کار مهاجرت کانادا داشته باشد:

تعداد وکیل هایی که تجربه آنها کم است، زیاد تر هستند از تعداد وکیل های مهاجرت قانونی که  با تجربه و خبره می باشند، و این بسیار مهم است که وکیلی که می خواهید انتخاب کنید، یک وکیل با تجربه باشد و کسی که همه او را به خوبی نام می برند، برگزینید.

بنابراین هرچه تجربه و سابقه یک وکیل بیشتر باشد و هرچه شهرت او بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر می شود.

  • نوع کار شما:

همان گونه که قبلا گفتیم، جزئیات پرونده شما اهمیت دارد برهزینه وکیل، مثلا اینکه، می خواهید افرادی را با خود ببرید که سن آنها، زیاد می باشد.

یا اینکه می خواهید مثلا ویزای کار بگیرید.

مورد های زیادی وجود دارد که باید آنها را مد نظر قرار بدهید. که می توانید، زمانی که دارید مشاوره میگیرید از وکیل مهاجرت خود، آنها را مورد بررسی قرار دهید.

یک وکیلی که مشاوره مهاجرت می دهد، با توجه به سابقه کاری، و تجربه ای که دارد می تواند متوجه شود که آیا شما می توانید پرونده تان را به نتیجه برسانید یا خیر.

اینکه یک وکیل می تواند متوجه شود که ادامه دادن بی فایده است، یا اینکه اگر ادامه بدهید موفق می شوید، هزینه ای به طور جداگانه دارد.

 

توجه توجه:

همان طور که در بالا اشاره کردیم، انتخاب یک وکیل خوش نام، که اعتبار خوبی داشته باشد و تجربه کافی داشته باشد، همیشه اساسی ترین عامل نیست.

قوانین و مقررات مهاجرت به اندازه ای عوض می شود که در زمانی که داریم یک وکیل مهاجرتی انتخاب می کنیم، باید توجه داشته باشیم که یک وکیل خوب وکیلی است که باید برروی قوانین و مقررات مهاجرت تسلط کافی و لازم را داشته باشد.

پس در انتخاب وکیل مهاجرتی خود باید تحقیقات لازم را انجام دهید و بعد یک وکیل مهاجرتی برای خود انتخاب کنید.

Canadian Lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " دستمزد وکیل مهاجرت به کانادا "