اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

رایجترین اشتباهات خریدخانه درکانادا

رایجترین اشتباهات خریدخانه درکانادا :

( رایجترین اشتباهات خریدخانه درکانادا )

یکی از مشکلاتی که امکان دارد برای اکثر مهاجرینی، که متقاضی، برای خرید خانه در کانادا هستند، پیش بیاید، این است که به اعتبار مالی خود هیچ توجهی نکرده باشند.

اگر هرکدام از متقاضیان، چه شما، و همسرتان، بد سابقه باشید، مثلا در پرداخت بدهی های قبلی تان تاخیری وجود داشته است و رزومه اعتبارات مالیتان خوب نباشد، این موضوع می تواند، سبب شود که بانک برای دادن وام مسکن، یا دادن وامی با سود کمتر، به شما اعتماد نکند، و قبول نکند به شما وام پرداخت کند، و برای خرید خانه دچار مشکل می شوید.

مناسب ترین و بهترین راه برای اینکه از این کار جلوگیری شود، این است که به صورت رایگان از آژانس هایی مانند Transunion, Equifax و Experian، درخواست کنید، که گزارش اعتبارتان را بدهند.

جای تاسف است که هر نوع بد حسابی و خطا در اعتبار مالی شما تا 10 سال در رزومه و سابقه اعتباریتان، باقی می ماند.

یا اگر، بدهی هایتان، قبض های آب و برق و گازخانه تان را در همان زمان تعیین شده پرداخت کنید و در زمان بندی آنها دقیق باشید، می توانید، امتیازی که برای اعتبار مالیتان بدست می آورید را افزایش دهید.

برای اینکه امتیاز شما بالا برود و افزایش داشته باشد، حداقل، مدت، یک سال زمان نیاز دارید، پس در این کار لطفا صبور باشید و صبر و حوصله پیشه کنید.

پیدا کردن خانه در کانادا قبل از گرفتن نامه تایید اعتبارات:

قبل از اینکه نامه تایید اعتبارات مالی را از آژانس های مربوطه تهیه کنید، به دنبال خانه نگردید.

اگر شخصی این چنین عمل کند، بزرگترین اشتباه را برای خرید خانه در کانادا انجام داده است.فروش خانه در کانادا، بازاری پر از رقابت دارد.

پس برای اینکه در بازار رقابت خرید و فروش خانه در کانادا برنده شوید، باید ابتدا این نامه را تهیه کنید.


و بعد از تهیه این نامه مهم، به دنبال خانه بگردید. صاحب خانه ها در این بازار پر رقابت، مطمئنا، خانه شان را به کسی می فروشند که این نامه را داشته باشند، و بدون اینکه نامه ذکر شده را نشان صاحب خانه دهید، ملکشان را به شما نمی فروشند.

محتوای این نامه به این صورت است که، شایستگی و صلاحیت شما را، برای اینکه وام بگیرید و بدهی های مربوط به این وام و خانه را بپردازید تایید کرده است.

نکته:

به خاطر داشته باشید که اعتبار این نامه 90 روز می باشد، و بعد از 90 روز، تاریخ انقضای آن می گذرد و دوباره باید برای گرفتن این نامه اقدام کنید.

مشاور املاک در کانادا 

Buy a house in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " رایجترین اشتباهات خریدخانه درکانادا "