اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

رفتار مردم شهر کوکیتلام با مهاجرین

رفتار مردم شهر کوکیتلام با مهاجرین:

( رفتار مردم شهر کوکیتلام با مهاجرین )

کوکیتلام به شدت یک شهر چند فرهنگی می باشد، پس به همه فرهنگ ها و قوم ها از هر کشوری احترام می گذارد.گروه های قومی که در اینجا زندگی می کنند عمدتا انگلیسی، کانادایی، اروپایی، چینی، کره ای، آسیای جنوبی و ایرانی می باشند.

همین طور استقبال این شهر از مهاجران فارسی زبان قابل توجه بوده و مطابق آمارها تقریبا 5 درصد مردم این شهر به فارسی حرف می زنند.

محله های ارزان در کوکیتلام:

مقرون به صرفه ترین محله های کوکیتلام جهت زندگی عبارتند از:

  1.  گلن وود
  2.  ریوروود
  3. مری هیل
  4.  وود لند آکریس

کوکیتلام و فرهنگ آن:

بر پایه سرشماری که در سال 2011، انجام شده چهار زبان متداول در شهر کوکیتلام شامل انگلیسی، کره ای، فارسی و چینی ماندارین می باشد. یقینا زبان انگلیسی با میانگین 54.9 % قرار دارد و بعد از آن کره ای با 6.1 % ، فارسی با 4.9 درصد و ماندارین با 4.7 % قرار گرفته اند. رقم های گفته شده، تنوع نژادی و قومیتی را در این محله بازگو می کند که آن را به مکانی مناسب تر و شاد برای زندگی مبدل کرده است.

کوکیتلام به سرعت در حال وسعت و ارتقا می باشد:

این شهر در طول سال و دهه های گذشته ارتقا و وسعت زیادی داشته است. امروزه هم ساکنان محلی شاهد رشد مداوم در زمینه توسعه مسکونی، مرکزهای خرده فروشی و وسعت بقیه جاذبه های فوق العاده می باشند.

رشد روز افزون مغازه ها و شغل های تازه در سال های گذشته قابل توجه می باشد. پس با دقت به ساخت وساز و وسعت شهر کوکیتلام، توقع داریم که اثرات خوبی در اقتصاد محلی این شهر ببینیم.

جشن های شهر کوکیتلام کانادا:

جشن همسایه ها:

این مهمانی مربوط به میتینگ همسایگان کنار یکدیگر می باشد که می خواهند با هم ارتباط زیادتری برقرار کرده و اجتماع خود را جشن می گیرند. این نوع مهمانی ها می تواند یک روش خیلی خوب برای شناختن همسایگان، به وجود آمدن دوستی های تازه و بالا رفتن امنیت و اطلاعات از محله باشد.

روز کانادا:

این روز در این شهر جشن عظیمی گرفته می شود. این روز در این محله به سرگرمی های زنده، غذاهای خوشمزه قومی قبیله ای و همین طور کارهای چند فرهنگی معروف شده است.

روزهای فرهنگ:

این جشن، یک جشن ملی از هنر و فرهنگ در کشور کانادا می باشد که به درک مناسب تر هنر و فرهنگ در کانادا می باشد. برای این کار، در آخر هر ماه سپتامبر، میلیون ها نفر در هزاران رویداد مشارکتی هنر و فرهنگ در کل کشور کانادا شرکت می کنند.

یافتن وکیل مهاجرت به کانادا

Find an Immigration Lawyer in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " رفتار مردم شهر کوکیتلام با مهاجرین "