اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان کانادا

سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان کانادا:

سیستم اکسپرس اینتری کانادا، به دولت فدرال استان ساسکاچوان این مجوز را می دهد، که متقاضیان مهاجرت به استان ساسکاچوان را طی شرایط ویژه ای بپذیرد. این سیستم، وضعیت مهاجرت سریعتری را برای اشخاص تهیه می نماید.
متقاضیان بین المللی زندگی در استان ساسکاچوان، می بایست از میزان تجربیات و سابقه های کاری خوبی برخوردار باشند تا بتوانند از این سیستم به نفع خود بهره مند شوند. اکسپرس اینتری، اشخاصی را که اقامت کوتاه مدت درساسکاچوان دارند یا بیرون از کشور می باشند و می خواهند در استان ساسکاچوان سرمایه گذاری نمایند یا کسب و کاری را به وجود بیاورند، یاری خواهد نمود.
به صورت کلی چنانچه اشخاص متقاضی، واجد شرایط این نوع روش مهاجرتی می باشند، می توانند از شرایط سخت مهاجرت راحت شوند و در مدت کوتاه تری تابعیت و اقامت کانادا را بگیرند. اشخاص برای بهره مندی ازاین سیستم دولت فدرال، می بایست دسته کم واجد شرایط یکی از سه طرح و برنامه کارگر ماهر، 1- کلاس تجربه کانادا یا 2- کارگران کارکشته و ماهر و 3- کلاس شغل های فنی و عملی فدرال باشند.

بیزینیس های موفق و پیروز در استان ساسکاچوان کانادا:

چنانچه از آن گروه اشخاصی می باشید که تمایل دارید به استان ساسکاچوان مهاجرت نمایید، بهتر است با برخی از کارها و شغل های موفق و پیروز در این استان از کانادا آشنا شوید.

چند ایده کارآفرینی:

1- راه اندازی سیستم بازیافت:

ممکن است برایتان جالب باشد،که بعضی از شهرهای کوچک این استان، هنوز سیستم بازیافت کاغذ، شیشه یا پلاستیک را دارا نمی باشند. چنانچه بتوانید یک ایده مبتکرانه در جمع آوری زباله ها و بازیافت آن بدست آورید، می توانید از این راه برای خود یک کار بسیار بسیار سود آور و خوب هموار نمایید.

2- خرید حق امتیاز:

چنانچه توانایی ریسک بالا را ندارید، ولی بودجه مناسبی جهت آغاز کار در استان ساسکاچوان را دارید، احتمالا خرید حق امتیاز یک شرکت، بتواند ایده خوبی برای شما باشد. جهت مثال احتمالا خریدن حق امتیاز تیم هورتونز بتواند تجارت بدون دغدغه ای را برای شما به وجود بیاورد. با بهره مندی از این راه دیگر احتیاجی به مارک تجاری، بازاریابی وسیع، سیستم ها، محصولات و ایده جهت شروع نخواهید داشت. چون همه چیز مطابق یک روند برنامه ریزی شده به شما آموزش داده می شود.

3- خدمات مراقبتی:

یکی دیگر از کارهایی که می توانید به عنوان یک کار و شغل در این استان از آن استفاده نمایید، راه اندازی مرکزهای نگهداری از کودکان و سالمندان می باشد. در هر کجای جهان که مستقر باشید، این کار، همیشه ایده مناسبی خواهد بود.

4- کامیون غذا:

به جای اینکه مبلغ زیادی را برای افتتاح یک رستوران صرف نمایید، از کامیون های غذا در ساسکاچوان درآمد زایی نمایید. این ایده خلاقانه روز به روز در حال افزایش می باشد و همین طور یک صنعت ارزان قیمت و سود زیاد در کانادا به حساب می آید.
به غیر تمام موردهایی که در بالا، بیان شد، قسمت های اقتصادی کلیدی در این استان، شامل صنایع نفت و گاز، تولیدات مواد گوناگون، معدن و … می باشند که می توانید با یک ایده تازه، کسب و کار خود را در ساسکاچوان راه اندازی نمایید.

وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

Saskatchewan Lawyer Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " سیستم اکسپرس اینتری ساسکاچوان کانادا "