اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

شهراتاوا (Ottawa) کانادا

شهراتاوا (Ottawa) کانادا:

( شهراتاوا (Ottawa) کانادا )
اتاوا پایتخت کشور کانادا می باشد که مساحت آن 2.790 کیلومتر مربع و جمعیت آن 934000 نفر می باشد. این شهر چهارمین شهر پر جمعیت در کانادا می باشد. در قیاس شهر های کانادا جهت مهاجرت می بایست بیان کرد که اتاوا جزء مناسب ترین شهرهای کانادا می باشد.
این شهر به اندازه شهر هایی مثل ونکوور و تورنتو، امکانات ندارد. مخارج زندگی در این شهر گران نیست. مبلغ خانه بسیار خوب می باشد، چند فرهنگ گوناگون دارد، میزان کم بزهکاری و جرم، دارا بودن فضاهای سبز بسیار و غیره از جمله مزیت های زندگی در این شهر می باشد که مهاجران را به سمت خود می کشاند.

اقتصاد اتاوا:

شهر اتاوا در زمینه فناوری بیشتر از 70 هزار شغل به وجود آورده است که یکی از اساسی ترین مرکزهای مربوط با فناوری در آمریکای شمالی می باشد. در کنار فناوری و تکنولوژی، مردم به کار کشاورزی نیز مشغول می باشند که اثرات بسیاری در اقتصاد شهر اتاوا دارد.
تلفیق تکنولوژی و کشاورزی باعث شده تا مقدار صادرات محصول های کشاورزی رشد چند برابری دارا باشد. تعداد زیاد توریست همچنین در این شهر به رونق اقتصاد کمک زیادی نموده است. مردم اتاوا از روش تولید و خدمات درآمد مناسبی کسب می کنند.
اتاوا فرصت های شغلی مناسبی را در دسترس مهاجرین و ساکنین قرار می دهد.

مهاجرین در زمینه های گوناگون زیر می توانند کار کنند و درآمد به دست آورند:

  • بخشهای دولتی
  • فناوری
  • بیمه
  • مشاور املاک
  • تجارت
  • قسمت بهداشت و سلامت

آب و هوای شهر اتاوا کشورکانادا:

آب و هوای شهر اتاوا قاره ای می باشد. به این معنی که در فصل های گرم، داغ، و در فصل گوناگون با تغییرات آب و هوایی بسیاری روبه رو می شود و شدت بارش برف در آن خیلی زیاد می باشد.

رفتار مردم شهر اتاوا با مهاجرین:

مهاجرین شانس استخدام جهت قسمت های دولتی را در شهر اتاوا ندارند.
ولی در بقیه قسمت ها بدون تبعیض و بی عدالتی می توانند کار داشته و درآمد به دست آورند. دارا بودن تخصص و مهارت زیاد در زمینه تکنولوژی کمک زیادی به یافتن شغل مناسب می کند.

درآمدها در کانادا

Earnings in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " شهراتاوا (Ottawa) کانادا "