اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

شهر ساسکاچوان کانادا

شهر ساسکاچوان کانادا:

شهر ساسکاچوان کانادا به علت دارا بودن پل های فراوان در دنیا مشهور می باشد. رودخانه ساسکاچوان از وسط این شهر می گذرد. به این علت پل های بسیاری روی این رودخانه ساخته شده است. شهر ساسکاچوان شهری چند فرهنگی می باشد و از امکانادا رفاهی اجتماعی بسیاری برخوردار می باشد. خیلی از افراد مهاجر، رویای زندگی و تحصیل در این شهر زیبا و قشنگ را دارا می باشند ولی سرمای طاقت فرسای زمستان این شهر، امکان زندگی را از بعضی از مهاجران گرفته است.

این شهر دشت و استانی، شمالی می باشد که در غرب کانادا و فقط استان بدون مرز طبیعی این کشور می باشد. مرکز آن رجاینا و عظیم ترین شهر آن ساسکاتون می باشد.
وسعت این استان 651.900 کیلومتر مربع می باشد که نزدیک به 10 درصد آن، آب شیرین وعمدتا شامل رودخانه ها، مخزن هاو 100.000 دریاچه موجود در این استان می شود.
مطابق برآورد سال 2019 جمعیت ساسکاچوان 1178657 نفر بوده است.

اقتصاد ساسکاچوان:

در این شهر فرصت های شغلی بسیار مناسبی در زمینه حمل و نقل، انرژی و معدن وجود دارد که افراد مهاجر با دارا بودن تخصص و مهارت و سابقه بسیار زیاد، شانس اشتغال و فعالیت در این قسمت ها را دارا می باشند.
مقدار بارندگی در این شهر خیلی زیاد می باشد و دما در پاییز هیچ وقت بالاتر از 7 درجه سانتیگراد نخواهد شد. شهر ساسکاچوان دانشگاه های معتبر و بسیار خوبی را دارا می باشد و مورد خوب و مناسبی جهت ادامه تحصیل می باشد، ولی می بایست سرمای زیاد و طاقت فرسای این شهر را همچنین در نظر بگیرید و با آن کنار بیایید.

دانشگاه های ساسکاچوان کشور کانادا:

دانشگاه ساسکاچوان – در رده‌های آموزشی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری. این دانشگاه شهر ساسکاتون در فهرست پانزده دانشگاه برتر کانادا می باشد.
دانشگاه رجاینا – در رده‌های آموزشی لیسانس و فوق لیسانس. این دانشگاه در شهر رجاینا است.
مؤسسه دانش‌های کاربردی و فناوری ساسکاچوان (SIAST) در ساسکاتون.
First Nations University of Canada در رجاینا

وکیل مهاجرت ایرانی در ساسکاچوان

Immigration Lawyer in Saskatchewan, Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " شهر ساسکاچوان کانادا "