اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

شهر مونترال کانادا

شهر مونترال کانادا:

شهر مونترال کانادا به مناسب ترین شهر کانادا برای زندگی مشهور می باشد. این شهر دراستان کبک می باشد. مونترال دومین شهر عظیم کانادا می باشد که از لحاظ جغرافیایی جزیره ای می باشد که در جنوب شرقی این کشور قرار گرفته است.

زندگی در شهر مونترال خیلی عالی می باشد و به عنوان یکی از بهترین شهرها برای زندگی کردن در دنیا درجه بندی می شود و یکی از جذاب ترین و شادترین مکان های جهان به حساب می آید. با دقت به 45000 مهاجر که درهر سال به این شهر نقل مکان می نمایند، می بایست بیان کرد که، این یک انتخاب متداول برای اشخاصی می باشد که به دنبال مهاجرت به خارج از کشور می باشند.

پس چنانچه شما هم می خواهید به کانادا مهاجرت کنید، این یک شهر فوق العاده است برای اقامت. این مکان یک مرکز فرهنگی و هنری می باشد که هر چند مدت یک بار، تعدادی گالری هنری و نمایشگاه های معروف جهانی در تمام محله برگزار می کند. این شهر، مناسب ترین شهر کانادا، جهت اقامت می باشد که فقط 8 ساعت با سواری از نیویورک، تورنتو و بوستون فاصله دارد.
در ماه جولای، تابستان بسیار گرمی دارد، این در صورتی می باشد که زمستان های سرشار از برف و باد باران و یخبندان را دارا می باشد.
به صورت کلی مونترال بهترین شهر کانادا جهت اقامت و به بیانی دیگر مناسب ترین شهر کانادا برای ایرانیان به شمار می رود.
چنانچه می خواهید به کانادا مهاجرت نمایید و در شهر مونترال اقامت داشته باشید، می بایست با خرج و مخارج زندگی در مونترال که قابل اهمیت ترین مسئله برای مهاجرت وگرفتن اقامت دائم کانادا می باشد دقت نمایید.

مخارج زندگی در مونترال:

مخارج های زندگی، مبلغ به دلار

  • یک وعده رستوران 17.00
  • حمل و نقل 3.50
  • باشگاه بدنسازی 44.05
  • اجاره مسکن 914.20

وکیل مهاجرت به کانادا

Immigration lawyer to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " شهر مونترال کانادا "