اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

طبیعت کانادا

طبیعت کانادا:

کانادا کشوری بسیار پهناور می باشد و بیشتر از نصفی از نیم کره شمالی را تحت پوشش دارد. این کشور انواع و اقسام طبیعت های بکر و دست نخورده منظره هایی مثل کوه های تعجب آور و شگفت انگیز، روستاهای جنگلی و رودها و دریاچه های دل نشین و زیبا را دارا می باشد.
کانادا منطقه ای کوهستانی با دریاچه ها، باتلاق ها و نخستین سنگ های کره زمین می باشد. شمالی ترین بخش کانادا قطب شمال میباشد. طبیعت این ناحیه فقط یخ، برف و یخچال های طبیعی می باشد. به جز سرمای بسیار زیاد، نخستین بومیان کانادا، در این منطقه زندگی می کنند و به شکار و ماهیگیری مشغول می باشند.

ثروت کانادا:

کشور کانادا یکی از سرمایه دارترین و مدرن ترین و پیشرفته ترین کشور های دنیا محسوب می شود. کانادا کشوری عظیم با سه اقیانوس، منبع های انرژی پهناور، جنگل ها و زمین های کشاورزی زیاد و منبع های انواع مواد اولیه و خام می باشد.
همین طور این کشور دروازه مبادلات تجاری با کشور همسایه خود یعنی آمریکا می باشد و سومین کشور از نظر ذخیره های نفت خام 4 مین کشور عظیم صادر کننده نفت خام در دنیا می باشد. همینطور کانادا 4 کشوری می باشد که منبع های طبیعی بسیار ارزشمندی را دارا می باشد.

بارش برف در کانادا:

نوع بارش برف در کانادا، با بارش باران فرق دارد. بارش برف در شمال و دشت های داخلی کانادا کم می باشد، زیرا که هوا خیلی خشک می باشد. بارش برف در ساحل های غربی و شرقی کانادا کمتر نیز می باشد، زیرا اقیانوس ها عموما هوا را گرم می کنند.
بارش برف در ناحیه های داخلی کانادا و دور از ساحل ها می باشد به صورتیکه به بالاترین اندازه خود یعنی 6100 میلی متر در کوه های راکی می رسد. در بعضی از ناحیه های داخلی همچنین به دلیل کمبود رطوبت مقدار بارش برف کم می شود.

وکیل مهاجرت به کانادا

Immigration lawyer to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " طبیعت کانادا "