اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

از لحاظ آب وهوایی تورنتو بهتر است یاونکوور

از لحاظ آب وهوایی تورنتو بهتر است یاونکوور:

( از لحاظ آب وهوایی تورنتو بهتر است یاونکوور )
اگر چه در شهر ونکوور کشور کانادا در ماه های گرم سال عموما خشک می باشند، ولی دائم می توان انتظار یک هوای معتدل توریست پسند در این شهر را در فصل تابستان داشت. شهری که گرمای آزار دهنده ای ندارد. از سوی دیگر این شهر دربیشتر روزهای سال میان نوامبر تا ماه مارس بارانی می باشد.
در شهر ونکوور می توانیم در هر سال حدودا 6 ماه آن را باران مشاهده نماییم. از سویی باریدن برف در زمستان منجر به سرمای زیاد در این شهر شده است، هر چند که این سرما در برابر تورنتو کمتر می باشد. دمای زیر صفر زمستان، زندگی را در تورنتو دشوارتر می کند. تابستان های تورنتو در برابر خشکی هوای ونکوور، گرم و مرطوب می باشد.
خوب است در جریان باشید که این شهر به علت نوسانات دمایی که دارا می باشد، هم در فصل های سرد سال از ونکوور سردتر می باشد و هم در تابستان از این شهر گرم تر می باشد. بنابراین احتمالا زمان سنجش تورنتو و ونکوور از لحاظ آب و هوا، ونکوور مناسب تر و بهتر از رقیب قدیمی خود می باشد.
یکی از نکته های خوب و جالب آب و هوایی در شهر تورنتو، پدیده ای به نام طوفان یخ می باشد. مسئله ای که می تواند برای خیلی از اشخاص به ویژه مهاجرین و توریست ها، سرگرم کننده باشد والبته در بعضی مواقع آزار دهنده.

جغرافیای شهرهای تورنتو و ونکوور:

از لحاظ جغرافیایی تورنتو در ایالت انتاریو و ونکوور در بریتیش کلمبیا می باشد، ونکوور از آن شهرهای بسیار جالب می باشد که به واسطه کوه های بزرگ و اقیانوس پهناور احاطه شده است. پس شما به احتمال زیاد با یکی از قشنگ ترین و دوست داشتنی ترین شهرهای جدید دنیا روبه رو می باشید که با طبیعت فوق العاده عجین شده است.
از سویی تورنتو به علت موقعیت قرارگیری خود یک شهر ترانزیتی به حساب می آید. این شهر در همسایگی با شهرهای آمریکای شمالی مثل نیویورک و شیکاگو قرار دارد.
شهر تورنتو معمولا از تپه های مسطح خلق شده است.

630 کیلومتر مساحت دارد و دارای 46 کیلومتر خط ساحلی می باشد. ونکوور 141 کیلومتر وسیع می باشد که قسمت زیادی از آن به اقیانوس آرام ختم می شود.

وکیل مهاجرت ونکوور کانادا

Vancouver Canada Immigration Lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " از لحاظ آب وهوایی تورنتو بهتر است یاونکوور "