اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

محله های تورنتو کانادا، ریچموند هیل

محله های تورنتو کانادا، ریچموند هیل (HillRichmond):

( محله های تورنتو کانادا، ریچموند هیل )

محله ریچموند هیل به عنوان محله رو به رشدی در شمال شهر تورنتو شناخته می شود. که به محله ایرانی های تورنتو هم مشهور می باشد.

معرفی محله های خوب شهر تورنتو در کانادا:

تورنتو شهری عظیم با خصوصیت های زیاد منطقه ای و سبک های مختلف زندگی می باشد و در سال های گذشته مهاجران ایرانی زیادی به علت های وجود محله های مناسب تورنتو، این شهر را به عنوان مقصد نهایی و ایده آل خود جهت زندگی و کار و تحصیل انتخاب می کنند. علاوه بر وجود محله های خوب و مناسب تورنتو معیارهای متفاوتی مثل امنیت بالا، وجود دانشگاه ها و کالج های برتر و بالاتر، دسترسی آسان به امکانات گوناگون و فراوان، نرخ کم بیکاری، جذابیت های شهری، نرخ جرم پایین، محیط و هوای تمیز و استاندارد زیاد زندگی سبب شده تا تورنتو بر اساس تحقیقات EIU در لیست ده شهر بالاتر جهان جهت زندگی قرار بگیرد.

تورنتو شهر محله ها:

ساکنان تورنتو ازخویشاوندان مختلف می باشند محله ایتالیایی ها، محله چینی ها، محله کره ای ها و غیره در منطقه های گوناگون شهر قرار دارند. به صورت کلی نرخ جریمه ها در منطقه های گوناگون تورنتو در سنجش با خیلی از شهرهای آمریکای شمالی مثل ونکوور، مونترال، ادمونتون کم بود و نرخ جرم شهر تورنتو مثل شهرهای اوتاوا و کلگری کم می باشد. این علتی است جهت جذابیت این شهر برای جذب مهاجر و گردشگر.

محله ریچموند هیل تورنتو:

موقعیت جغرافیایی ریچموند هیل:

محله ریچموند هیل در فاصله 25 کیلومتری تورنتو و در منطقه یورک در استان انتاریو می باشد. این محله نیم ساعت با مترو، یک ساعت با ماشین از شمال تورنتو فاصله دارد.
این محله دارای بیشتر از 160 پارک می باشد و امکاناتی مثل مسیرهای طبیعی، زمین های بازی، ورزشی و منطقه های تفریحی دارد.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " محله های تورنتو کانادا، ریچموند هیل "