اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مخارج زندگی در کانادا چگونه می باشد؟

مخارج زندگی در کانادا چگونه می باشد؟

( مخارج زندگی در کانادا چگونه می باشد؟ )
مخارج زندگی در کشورکانادا، کاملا مثل بقیه کشورهای دنیا، به قسمت های گوناگونی تقسیم می شود، ولی می بایست بیان کرد که در صورت برگزیدن یک شغل خوب و مناسب در این کشور دسته کم درآمد سالیانه 39000 دلار می باشد.
در میان خیلی از شهرهای کانادا، همیلتون، ابوتسفورد، نوا، باری، مونترال و کبک به عنوان شهرهایی خوب و قیمت پایین جهت زندگی شناخته شده اند.
بازار کار در شهرهای کبک، مونکتون، کینگستون، لندن و ونکوور از بقیه استان ها بهتر می باشد. دارا بودن دسته کم 25000 دلار درآمد سالیانه می تواند علتی جهت یک زندگی آرام، مرفه و ایده آل در کشور کانادا باشد، زیرا که خرج های زندگی از این مقدار معمولا بیشتر نمی شود.
دانشجویان در مقطع های تحصیلی گوناگون تنها در محدوده های معینی جواز کار خواهند داشت، به صورت مثال دانشجویان مقطع دکتری تنها می توانند 30 ساعت در هفته را کار کنند، ناگفته نماند که دانشجو جهت آغاز به کار همزمان با درس، می بایست دسته کم شش ماه در کانادا حضور داشته باشد و تحصیلش را شروع کرده باشد، بعد از آن می تواند در جایی مشغول به کار شود.


مخارج های زندگی در شهرهای گوناگون کشور کانادا یکسان نمی باشد، جهت زندگی در تورنتو، درآمد ماهیانه 1000 دلار و جهت زندگی در ونکوور 1800 دلار به عنوان حداقل ها مد نظر گرفته می شوند.
قسمت قابل توجهی از مخارج هرگز صرف خرید مایحتاج و یا خوراکی نمی شود، زیرا که خرج های مرتبط به غذا در کانادا فقط اندازه 6800 دلار دریک ماه می باشد. جهت اجاره یک آپارتمان در نزدیکی شهر تورنتو دسته کم می بایست 2200 تا 3700 دلار خرج کنید. در صورتی که مخارج اجاره یک اتاق با وضعیتی شبیه آن در نزدیکی کلگری 1400 دلار تا 2100 دلار می باشد.

درآمدها در کانادا

Income in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مخارج زندگی در کانادا چگونه می باشد؟ "