اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا:

برای مزایای  تحصیل در کانادا، چندین علت متفاوت را می توان بیان کرد، از سیستم آموزشی کم نظیر آن گرفته تا کیفیت خیلی زیاد زندگی و اقامت در این کشور، در باره رفاه، امنیت و آسایش، جامعه چند فرهنگی و سازگار با افراد مهاجر و چندین علت دیگر.

اساسی ترین علت ها و مزیت های ادامه تحصیل در کشور کانادا عبارتند از:

 

  • امنیت و کیفیت زیاد سطح زندگی:

کانادا یکی از کشورهایی در جهان می باشد که بسیار امن است و مقدار جرم و جنایت در آن خیلی کم می باشد.
همین طور بر پایه آخرین آمارها، از بین 195 کشور جهان، کشور کانادا درباره دموکراسی در رتبه پنج در سطح آزادی بیان و مطبوعات در رتبه 14 و در زمینه نشاط و شادی و راضی بودن مردم همچنین مجددا هم در رتبه 14 می باشد.
از سوی دیگر قابل اهمیت تر از همه برای افراد مهاجر، این می باشد که دولت کانادا یک جامعه ی چند ملیتی میباشد و نگاه نژاد پرستانه در این کشور وجود ندارد.

  •  سیستم آموزشی و بودن دانشگاه های برتر و بالاتر دنیا در کانادا:

بالاتر از نود و هفت دانشگاه با نظام آموزشی بی نظیر در کانادا واقع شده که خیلی از آن ها با دانشگاه های مطرح آمریکایی و انگلیسی در جهان مورد رقابت قرار می گیرند و رتبه های جهانی شانگهای و QS زیر 50 و 100 می باشند.
در جوار آنها، دانشگاه هایی با رتبه های جهانی میان100 تا 300 خیلی بسیار می باشد.
کیفیت زیاد آموزشی به لطف سیستم آموزشی خیلی قدرتمند آن و فرصت های شغلی موجود با فارغ التحصیلان از مزایای مهم تحصیل در کانادا می باشد.

  •  جامعه چند فرهنگی:

حالا که صحبت آن شد مناسب تر است کمی بیشتر در این باره بحث نماییم، جامعه کانادا یکی از پر تنوع ترین بافت های قومی و زبانی را در اختیار دارد، به صورتی که تقریبا نصفی از افراد ساکن آنجا به زبانی به جز انگلیسی صحبت می کنند.
در هر سال تقریبا 500 هزار نفر مهاجر به صورت موقتی و دائمی و همین طور بیشتر از 120 هزار دانشجوی بین المللی به کانادا می آیند و فرهنگی که در این کشور وجود دارد بسیار تکثیر شده و غنی می باشد.
بودن همچین فضایی به دانشجویان اجازه می دهد تا به آسانی با محیط جدید خود جهت زندگی انطباق پیدا نمایند.
عظیم ترین و مناسب ترین شهرهای کانادا مثل تورنتو، مونترال، ونکوور و غیره شامل شهرهای با بالاترین جمعیت مهاجر و جامعه چند فرهنگی در خود بوده و یک مهاجر در این کشور زیاد احساس غربت نمی کند در مقایسه با کشورهای دیگر.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مزایای تحصیل در کانادا "