اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مزایای وکیل مهاجرت کانادا چیست؟

مزایای وکیل مهاجرت کانادا چیست؟

مزایای وکیل مهاجرت کانادا:

وکیل های مهاجرت، خبرگی خود را از طریق، گذراندن دانشگاه و یک دوره عملی که زیر نظر متخصصان مربوطه، است به دست می آوردند.

برای اینکه تخصص آنها در مقررات و روش های مهاجرت بالا رود این دوره ها را می گذرانند و کارکشته می شوند.

یک وکیل رسمی مهاجرت، به کسانی که دوست دارند به کشورهای دیگر مهاجرت کنند، کمک می کنند تا بتوانند، بهترین تصمیم را در مورد پرونده خود بگیرند، و نتیجه خوبی هم به دست آورند.

و از درست بودن درخواست های خود، آسوده خاطر باشند. زمانی که شما برای کار و زندگی در کشور مورد علاقه خود، متوجه شوید که از عهده این کار برنمی آیید و توانایی تان به خطر افتاده است، این به سود شما است که یک وکیل اختیار کنید، و خاطرتان آسوده باشد که برای گرفتن نتیجه دلخواه خود، از یک وکیل مهاجرت کمک گرفته اید.

 

فرق بین وکیل مهاجرت با نماینده مهاجرت در چیست؟   

وکیل مهاجرت، و نماینده مهاجرت، بیان های متفاوتی دارند. ممکن است به جای یکدیگر این اصطلاح ها و تفسیرها را شنیده باشید. اما اینها یکسان نیستند.

نمایندگان مهاجرت، نیاز دارند تا یک دوره 6 ماهه را در سازمان مربوطه بگذرانند، اما وکیل های مهاجرت علاوه بر اینکه باید در این سازمان ثبت نام کنند، باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشند و مدرک لیسانس حقوق را داشته باشند.

تجربه عملی وکالت را هم در رزومه خود باید داشته باشد، درآخر باید برای پذیرش وکالت خودبه دیوان عالی کشور مراجعه کند.

نماینده مهاجرت، و وکیل مهاجرت، هر دو می توانند، در پرونده های راحت مهاجران، و علاقه مندان به مهاجرت، کمک کنند، با این وجود، در زمانی که پرونده پیچیده تری دارید، مناسب ترین کار این است که یک وکیل مهاجرت برای کار خود انتخاب کنید و تمام پیچیدگی و سختی پرونده را به وکیل تان بسپارید.

نماینده مهاجرت کانادا

Canadian Immigration Representative

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مزایای وکیل مهاجرت کانادا چیست؟ "