اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مزیت وکیل مهاجرت کانادا

مزیت داشتن وکیل مهاجرت کانادا

وکیل مهاجرت و مزیت داشتن وکیل مهاجرت کانادا در فرآیند مهاجرت:

مشاوره قانونی مهاجرت چه کسی می تواند باشد؟

وکیل سفر یا مباشر سفر (Immigration Representative) وکیلی است که وکالت شما را جهت سفر به کشورهای بیگانه قبول می کند.

امروزه، در همه قسمت های دنیا و در سرزمین های متفاوت مقررات فوق‌العاده وسیع و پیچیده ای است، این پیچیدگی به اندازه ای است که اشخاصی که متخصص نیستند به تنهایی قدرت سفر از کشور مبدا به کشور مقصد را ندارند و به همین علت بهتر است به یک وکیل سفر رجوع کنند وکیل مهاجرت به مقررات کشورها و سفارت خانه ها آشنایی بسیار دارد و می تواند مطابق مقررات، اقدام به ایجاد پرونده و اجرای مقررات مهاجرت کند.

سفر به کشورهای بیگانه، به دلیل‌های متفاوتی از نوع کار، تحصیل، ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید خانه، به دنیا آمدن فرزند و پناهندگی انجام می شود.

همه راه های گفته شده می تواند به طور کاملا رسمی و به یاری وکیل مهاجرت با تجربه و فنی انجام شود، مسلماً ما به شما سفارش نمی کنیم که از راه پناهندگی به کشور دیگری سفر کنید؛ زیرا در پناهندگی هیچ ضمانتی

برای نگهداری جان شما و آسایش شما وجود ندارد شما می توانید از راه و روش های دیگری به کشورهای خارجی سفر کنید.

به چه افرادی به عنوان وکیل مهاجرت به کانادا می توان اطمینان کرد؟

زمانی که به محل کار مشاوره حقوقی یا وکیل مهاجرت رجوع می کنید، باید حواستان باشد که طبق مقررات کشورمبدا باید به ثبت رسیده باشد و اشراف کامل به مقررات مهاجرتی کشور مقصد داشته باشد.

به طورمثال اگر به محل کار یک وکیل سفر کانادا رجوع می کنید باید توجه داشته باشید که وکیل مهاجرت کانادا باید جوازکار مهاجرتی (iccrc) از کشور کانادا داشته باشد.

حتی، محل کار مشخص ومعلوم و رسمی در کشور مبدا مطابقت با مقررات همان کشور ثبت کرده باشد در غیر این حالت به هیچ وجه اطمینان نکنید.

اگر به عنوان مثال به یک وکیل سفربه کانادا رجوع کردید و میخواهید کارهای مرتبط به سفراروپا را به ایشان بسپارید؛ یقین داشته باشید که پروانه فعالیت مهاجرتی در اروپا را نیز داشته باشد و یا اگر از ارتباطات همکاران خود در اروپا استفاده می کند باید همه مسئولیت کار وکیل مهاجرت اروپا را برعهده داشته باشد و تضمین کند.

علت این حساسیت و مهم بودن این است که برخی اشخاص بدون اینکه پروانه فعالیت داشته باشند ،در کشور مبدا و مقصد، یا با پروانه وکالت فرد دیگری، شروع به مشاوره و وکالت و راه  اندازی دفتر کارمی کنند در حالتی که که این عمل جرم محسوب می شود و این‌چنین فردی حق مشاوره  و وکالت مهاجرتی را ندارد.

علاوه برآن مشاوره دادن بدون پروانه مواخذه مقرر قانونی و رسمی را برای شخص به دنبال دارد.

اطمینان کردن به اشخاص حیله‌گر در کار سفر سبب می شود پول شما از بین برود و موعد شما هم بدون داشتن نتیجه بگذرد و فرصت های آتیه شما نابود شود.

مهاجرت به کانادا

Canadian Immigration Lawyers

 

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مزیت وکیل مهاجرت کانادا "