اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مساحت و جمعیت کانادا

مساحت و جمعیت کانادا:

( مساحت و جمعیت کانادا )
کانادا دومین کشورعظیم جهان پس از کشور روسیه می باشد. از لحاظ وسیعی، سرزمینی می باشد، که مساحت آن بیشتر از 9.9 میلیون کیلومتر مربع می باشد.
اقیانوس های آرام، قطب شمال و اقیانوس اطلس قسمتی از هویت سرزمین کشور کانادا می باشد. به این دلیل شعار مشهور از دریا به دریا، کاملا مخصوص کانادا می باشد.
طولانی ترین خط ساحلی ویژه کانادا می باشد، این کشور از 10 استان و 3 منطقه با مرکزیت اتاوا تشکیل شده است.


کشور کانادا در اول ژوئیه 1867 به یک کشور مستقل مبدل شد، کانادا عظیم تر از اتحادیه اروپا می باشد، این کشور 33 برابر بزرگتر و وسیع تر از ایتالیا و 15 برابر وسیع تر از فرانسه می باشد. می بایست آگاهی داشته باشید که کانادا 30 % از استرالیا، 5 برابر از مکزیک، و سه برابر از هند وسیع تر می باشد. طولانی ترین و بزرگترین بزرگراه جهان بزرگراه Trans-Canada می باشد که بیشتر از 7604 کیلومتر ( 4725 مایل ) طول دارد. این بزرگراه تجربه یک مسافرت جاده ای شگفت انگیز و باور نکردنی در کانادا را به ارمغان می آورد.

کانادا در حقیقت آنقدر عظیم و وسیع می باشد که آن را به شش منطقه از لحاظ زمانی تقسیم نموده اند، این کشور با 151.600 مایل دارای طولانی ترین خط در جهان می باشد. جهت باور کردن حقیقت های جالب در مورد کانادا، احتیاج به زمان دارید، این حقیقت شگفت انگیز درباره کانادا وجود دارد که این کشور تقریبا 202.080 کیلومتر از طول اقیانوس های جهانی را تشکیل داده است.

فقط کشور دیگری که احتمالا خصوصیت هایی شبیه به کانادا داشته باشد، می شود اندونزی را نام برد. چنانچه آغاز به قدم زدن و راه رفتن نمودید و اصلا توقف نداشتید، جای تعجب نمی باشد، این یکی از اصلی ترین و مهم ترین خصوصیت های کانادا می باشد. حدود 4.5 ساعت زمان می برد تا در امتداد خط ساحلی کانادا قدم بزنید.

مشاور مهاجرت به کانادا

Immigration Advisor to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مساحت و جمعیت کانادا "