اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

معرفی کشور کانادا

معرفی کشور کانادا:

( معرفی کشور کانادا )
کانادا کشوری با زیبایی بکر و دست نخورده می باشد. این کشورچشم اندازهای متفاوتی را دارا می باشد، کوه ها، چمنزارها، دریاچه ها و رودخانه ها با پارک های ملی فقط قسمتی از این منظره های زیبا و دوست داشتنی می باشند. در واقع کانادا با مساحتی 9.984.670 کیلومتر مربع، دومین کشور عظیم جهان می باشد. بیشتر از هر کشور دیگری، دریاچه ها و رودهای پرآب در کانادا وجود دارند. جالب می باشد که اگر بدانید که بیشتر از 755 کیلومتر آن از آب های شیرین تشکیل شده اند.
کانادا منبعی از کوهستان ها، خرس ها، برف و پیست های راکی و دریاچه های شگفت انگیز فیروزه ای رنگ می باشند.
هر چند در این چشم انداز بزرگ حقیقتا چیزهای زیادتری می باشد، کانادا با دارا بودن منبع های طبیعی زیاد که هر روزه در حال کشف و حفاظت می باشد، به عنوان کشوری ثروت مند معرفی شده است. کشوری که به یک انتخاب دائمی جهت زندگی نیز تبدیل شده است.
در واقع از این کشور با عنوان سرزمین دریاچه ها، نام برده می شود. تعداد دریاچه های کانادا، از دیگر کشورهای دنیا، زیاد تر می باشد. در آخرین شمارش معلوم شد که تقریبا دو میلیون دریاچه در این کشور قرار دارد. کانادا در حقیقت به معنی یک دهکده می باشد. نام این کشور از KANATA بر گرفته شده است. Kanata به معنی دهکده یا آبادی می باشد.
دو جوان بومی از این کلمه جهت وصف شهرک Stadacona ( شهر کبک فعلی ) جهت کاوشگر اروپایی ( ژاک کارتیه ) استفاده کردند، ولی کارتیه از کانادا جهت وصف منطقه وسیع تر و بزرگتری از Stadacona استفاده نمود.
کانادا دارای قسمت های بسیار بزرگی از منبع های طبیعی و سرمایه های انسانی می باشد، سرمایه هایی که نقش بسزایی در موفقیت و پیروزی و پیشرفت و توسعه این کشور دارند.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " معرفی کشور کانادا "