اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مقایسه تحصیل درشهر تورنتو وکبک کانادا

مقایسه تحصیل درشهر تورنتو وکبک کانادا:

( مقایسه تحصیل درشهر تورنتو وکبک کانادا )

تحصیل در شهر تورنتو:

تورنتو یکی از شهرهای عظیم کانادا می باشد که مرکز استان انتاریو می باشد. تقریبا نصفی از مردم تورنتو را مهاجران تشکیل داده اند، به این علت شهری با فرهنگ های گوناگون می باشد. دانشگاه های تورنتو مثل دانشگاه های مونترال از کیفیت آموزش خیلی خوبی برخوردار می باشند و رنکینگ زیادی در سطح دنیا دارند.
یکی از خصوصیت های مناسب دانشگاه های تورنتو که مهاجران را به سمت خود می کشاند، بودن امکانات آزمایشگاهی خیلی خوب و وجود زمینه جهت همکاری دانشجو و استاد می باشد. این عامل ها در سطح کیفی تدریس دانشجو اثر می گذارد و ورود به بازار کار را برای او راحت تر می کند. در حال حاضر جهت رفتن به دانشگاه های تورنتو، رقابت بسیار بالایی می باشد. شرط پذیرش در دانشگاه های تورنتو، قانع کردن استاد مورد نظر می باشد.
شما جهت اپلای می بایست با یکی از استادهای رشته مورد نظر ارتباط بگیرید و خود را به او ثابت نمایید.
دارا بودن سابقه های کاری و تحصیلی دراین راه اثرات بسیاری دارد.
همین طور چنانچه مقاله ی با کیفیت و خوبی جهت ارائه داشته باشید، شانس پذیرش شما زیاد می شود. یقینا متقاعد نمودن استاد، بیشتر مربوط به اشخاصی می باشد که همراه پذیرش، می خواهند فاند تحصیلی را بگیرند.

تحصیل در شهر کبک:

برنامه های تحصیلی در کبک به علت فرانسوی بودن زبان مردم شهر، بیشتر فرانسوی ارائه می شود. در شهر کبک استاندارهای آموزشی به درستی و خوبی رعایت می شوند و خانواده های مهاجر می توانند از همان اول پایه تحصیلی یعنی پیش دبستانی، فرزندشان را در مدرسه های این شهر ثبت نام نمایند.
سیستم آموزشی شهر کبک به عنوان مناسب ترین سیستم آموزشی در دنیا با نام سکولار مشهور می باشد. تحصیل در این شهر جهت همه مهاجران رایگان است و وجود گروه سنی 6 تا 16 سال در مدرسه ها اجباری است.

دانشگاه های مهم شهر کبک:

دانشگاه های انگلیسی زبان:

  • دانشگاه مک گیل
  • دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه های فرانسوی زبان:

  • دانشگاه لاوال
  • دانشگاه مونترال
  • دانشگاه شربروک
  • دانشگاه بیشاپ

کالج ها در کبک:

  • کالج لسل
  • کالج داوسون

مهاجرت کاری به کبک

Work migration to Quebec

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مقایسه تحصیل درشهر تورنتو وکبک کانادا "