اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مقایسه تورنتو وونکوور ازنظر سرگرمی ها وجاذبه ها

مقایسه تورنتو وونکوور ازنظر سرگرمی ها وجاذبه ها:

( مقایسه تورنتو وونکوور ازنظر سرگرمی ها وجاذبه ها )

از سرگرمی های شهر ونکوور، می توانیم به پیاده روی، دوچرخه سواری کوهستانی، اسکی، اسنوبرد، ماهیگیری، قایقرانی یا گلف را نام ببریم. در زمستان شما فقط تقریبا نیم ساعت با پیست اسکی هیجان انگیز فاصله دارید.
از سویی پیاده روی در کنار دریا یا در پارک زیبای استنلی در روزهای گرم سال، همچنین از دیگر سرگرمی های شاد این شهر دوست داشتنی به حساب می آید.
چنانچه طرفدار هنر باشید می توانید به گالری های پراز تنوع این شهر سربزنید. گالری داگلاس اودل، گالری هنر ونکوور، گالری هنر برنایی، گالری هریسون، گالری هنرهای معاصر فقط چند مورد از گالری های شناخته شده این شهر بزرگ و مدرن می باشند.
ازجشنواره های این شهرهم هرچه بیان کنیم کم گفتیم، جشنواره های بین المللی جاز، جشنواره بین المللی کودکان، جشن سال نو در محله چینی ها، جشن نورهوندا و جشنواره محلی شهر ونکوور، فقط قسمتی از جاذبه های جشنواره ای این شهر به حساب می آید.
زمان سنجش تورنتو و شهر ونکوور از لحاظ سرگرمی، نوبت به شهر عظیم تورنتو می رسد. این شهر میزبان بیشتر از80 فیلم جشنواره می باشد، این جشنواره ها شامل، جشنواره های بین الملی فیلم تورنتو و جشنواره فیلم دیده بان حقوق بشر می باشد.
چنانچه به هنر نمایشی یا تاریخ تمایل داشته باشید، می توانید به یکی از 200 مکان این شهر که ترکیبی از سرگرمی، هنر و تاریخ می باشد، سر بزنید.
تورنتو مرکز پارک های قشنگ و زیبا می باشد، مکانی که باغ موسیقی تورنتو، پارک ملی شهری روژ و High Park گزینه های مختلف استراحت را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

مقایسه دانشگاه های تورنتو با ونکوور:

چنانچه برای تحصیل به تورنتو یا ونکوور می آیید، احتمالا دوست دارید که از دانشگاه های مهم این دو کلان شهر با خبر باشید. تورنتو که به عنوان 4 مین شهر مناسب جهت زندگی در دنیا انتخاب شده است، قسمتی از این لقب خود را مدیون دانشگاه های برتر و بالاتر خود به ویژه دانشگاه رتبه یک کانادا یعنی دانشگاه تورنتو می باشد.
در سنجش شهر ونکوور با تورنتو، شهر تورنتو از لحاظ جذب و کشش دانشجویان بین المللی در رده خوبی می باشد. این شهر دارای 4 دانشگاه و 4 کالج برتر و بالاتر و 128 مرکز تخصصی تحقیقاتی و پژوهشی می باشد. این شهر تا سال 2022 چیزی حدود 450 هزار دانشجوی بین المللی را جهت تحصیل درمرکزهای آموزشی خود پذیرفته است.

ده مرکز آموزشی برتر این شهر:

دانشگاه تورنتو، دانشگاه یورک، دانشگاه رایسون، دانشگاه ترنت، کالج سنکا، کالج جورج براون، کالج صد ساله، کالج هامبر، کالج و حوزه علمیه دانشگاه تیندیل و دانشگاه ocad.
ونکوور هم یکی دیگر از شهرهای بسیار خوب جهت تحصیل در کشور کانادا به حساب می آید، این شهر دارای دانشگاههای خوب وبزرگی به ویژه بریتیش کلمبیا و سمیون فریزر می باشد. از دیگر مرکزهای آموزشی بالاتر این شهر می توانیم دانشگاه پلی تکنیک کوانتل، کالج کلمبیا، مدرسه فیلم ونکوور، مرکز بلانش مک دونالد و دانشگاه کاپیلانو رانام ببریم

وکیل مهاجرت ونکوور در کانادا

Vancouver Canada Immigration Lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مقایسه تورنتو وونکوور ازنظر سرگرمی ها وجاذبه ها "