اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی ایرانیان

مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی ایرانیان:

( مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی ایرانیان )

مناسب ترین شهر کانادا برای ایرانی ها، ونکوور، استان بریتیش کلمبیا می باشد. ولی پرسشی که امکان دارد برای خیلی از اشخاص و متقاضیانی که می خواهند درس بخوانند یا در این شهر اقامت کنند، پیش بیاید، این می باشد که مناسب ترین منطقه ونکوور کجا می باشد؟
بعد از ورود به کانادا و ونکوور برای نخستین بار، پیش از بررسی و دیدن نقطه های گوناگون شهر، برای زمان طولانی در یک محله مستقر شوید. تصمیم عجولانه نگیرید چون مبلغ اجاره خانه در منطقه های مختلف با هم فرق دارد. ونکوور شهری قشنگ و زیبا می باشد که برای هر شخصی با هر شخصیتی گزینه ای را دارا می باشد. برای افرادی که عاشق ماجراجویی در بیرون از شهر می باشند، دسترسی به طبیعت آسان می باشد و منطقه های منحصر به فردی برای دوستداران به گردش در شهر وجود دارد.

مشهور ترین و جذاب ترین منطقه های شهر ونکوور:

ییل تاون:

محله ییل تاون موقعیت مکانی عالی ای دارد، ولی در نظر داشته باشید که محله گرانی می باشد و به دشواری می توان در آن خانه خالی یافت. نزدیک به مرکز خرید ونکوور می باشد و این گزینه سبب محبوبیتش شده است.
اجاره خانه دراین شهر گران می باشد، ولی یکی از محله های شکیل ونکوور می باشد. و می توانید ازمشاور املاک ایرانی متخصص در ونکوور کمک بگیرید.

بندر ذغال سنگ:

محله بندر ذغال سنگ که در قسمت شمالی مرکز شهر ونکوور واقع شده است، یکی از ثروتمند ترین منطقه ها می باشد. اکثر جمعیت آن را اشخاص با سابقه و حرفه ای و بازنشسته تقریبا سن بالا تشکیل می دهند.
واحدهای مسکونی مرتفع محله دسترسی سریع به دریا و تفرجگاه ساحلی در شمال دارند.

فیرویو:

این فیرویو، استودیوهای هنری و تئاتر، فروشگاه ها، رستوران ها و کافه های گوناگون، دارد که اینها گزینه های بسیاری برای سرگرمی هستند. خیلی از گردشگران وساکنان منطقه های دیگر، جهت تفریح به این محله می آیند. چنانچه از افرادی می باشید که از معاشرت با افراد دیگر لذت می برید، این محله گزینه مناسبی برای شما می باشد. برای خانواده ها یا زن و شوهرانی که در مرکز شهر مشغول به کار می باشند و در جنوب کار می کنند منطقه فوق العاده ای می باشد.

Real Estate Advisor in Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مناسب ترین شهر کانادا جهت زندگی ایرانیان "