اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مهاجرت به کانادا با بیماری خاص امکانپذیر است ؟

آیا با وجود بیماری خاص باز هم می توانید به کانادا مهاجرت کنید؟

مهاجرت به کانادا با بیماری:

کسانی که بیمای های خاصی دارند، که وجود آنها ممکن است سلامت جامعه کانادایی را به خطر بیاندازد، محدودیت هایی را در نظر گرفته است.
از اول سال 2019 اشخاصی که خرج های درمان بیماری آنها بیشتر از 102585 دلار در یک دوره 5 ساله (20517 دلار به طور سالانه ) باشد، نمی توانند وارد کشور کانادا شوند به عنوان یک مهاجر.
تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت به کانادا امکان دارد با این مشکل مواجه شوند و از انجام دادن مرحله های مهاجرتی خود قطع امید کنند.

وکیل قانونی و رسمی اداره مهاجرت، میداند و مسلط است بر مقررات اداره مهاجرت کانادا و سیستم خدمات درمانی این کشور، با وجود اینکه علم پزشکی ندارد اما می تواند به شما کمک کند.
می تواند مشکل شما را توجیه کند و امکان اقامت در کانادا را برای شما فراهم می کند.

برای گرفتن اقامت خود ازطریق چه برنامه مهاجرتی ای می خواهید اقدام کنید؟

آیا می‌دانید برای اقدام جهت برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا درکل اساس کیلورکراکسپرساینتری ابتد اباید دروجه انتخابی استان وارد شوید وبعد از اینکه دعوتنامه استانی، پرونده خود را برای بررسی مدارک واطلاعات به دولت استانی بریتیش کلمبیا گرفتید، ارسال کنید؟ درصورتی که تاییدگرفتن نامه نامزدی استانی را گرفتید وارد پول اکسپرس اینتری شوید و درصورت گرفتن دعوتنامه، پرونده خود را برای اگرفتن اقامت دائم کانادا بفرستید.

ناراحت و نگران نباشید. این موضوع کاملا معمولی است (اگربه نظر شما برنامه استانی بریتیش کلمبیا گیج کننده باشد، برنامه های استانی منیتوبا بسیار بدتر خواهد بود! …) این برنامه ها هر دفعه قانون هایی که مورد نیازشان است را عوض می کنند.

دراین بین چه کسی از عهده این بر میاید که آخرین شرایط و الزامات این برنامه ها رابرای شما شرح بدهد؟

حقیقت این است که بعضی از برنامه های مهاجرتی کانادا پیچیده تر از مابقی پروژه های مهاجرتی هستند.

اگرمی‌خواهید اشتباه نکنید و سردرگم نشوید، استفاده ازخدمات یک وکیل رسمی و قانونی که بصورت روز به روز با پروژه های مهاجرتی کانادا در ارتباط میباشد بهترین و ممطمئن ترین راه حل برای شما خواهد بود.

از خدمات یک وکیل مجرب رسمی و قانونی اداره مهاجرت کانادا چگونه می توان استفاده کرد؟
با تکمیل فرم ارزیابی مورد نظر خود می‌توانید در کوتاهترین و کمترین زمان ممکن، از خدمات وکیل رسمی موسسات مهاجرتی استفاده کنید.

مهاجرت به کانادا با بیماری

 

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مهاجرت به کانادا با بیماری خاص امکانپذیر است ؟ "