اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مهاجرت به کانادا

چهار راه مهاجرت به کانادا در استان انتاریو:

شهر تورنتو در استان انتاریو، محبوب ترین و دوست داشتنی ترین مقصد مهاجرین، برای مهاجرت به کانادا می باشد.

47 درصد جمعیت شهر تورنتو را مهاجرین به خودشان اختصاص داده اند. که از این بابت شهر تورنتو را در نمره اول در بین شهرهای کانادا قرار داده است.

تعداد جمعیتی که در این شهر سکونت می کنند این مسئله را به ما نمایانده که تورنتو، قطب اقتصاد کانادا، پر سرعت ترین شهر آمریکای شمالی در پیشرفت شغل های بازار تکنولوژی می باشد.

در اینجا به تحقیق و بررسی 4 راه مهاجرت به تورتنو که از مناسب ترین راه های مهاجرتبه شهر تورنتو می باشند می پردازیم:

 

 

1-اکسپرس اینتری: نیروهای متخصص فدرال:

اکسپرس اینتری یک سیستم سفر برای نیروی کار خبره و فنی می باشد. این سیستم محبوب ترین و دوست داشتنی ترین، سیستم مهاجرت به کانادا می باشد و سالانه ده ها هزار نفر مهاجر تازه را به خود اختصاص می دهد.

طرح نیروهای متخصص و فنی فدرال زیر مجموعه ای از اکسپرس اینتری می باشد که دیگر لازم به داشتن سابقه کار پیشین در کشور کانادا ندارد. نیروی متخصص و فنی فدرال یک سیستم خیلی رقابتی و مسابقه ای می باشد که از سیستم امتیاز دهی CRS برای رتبه بندی نامزدها در قبال هم دیگر استفاده می کند، و فقط اشخاصی که بالاترین نمره و امتیاز را به دست آورده اند، برای مهاجرت به کانادا قبول می کند.

داوطلبان و خواهان بر پایه سن، میزان تحصیلات، مهارت و توانایی زبان و تجربه و سابقه کار در این سیستم رتبه بندی می شوند.

به چه دلیل اکسپرس اینتری یک طرح محبوب و دوست داشتنی می باشد؟

اول: به افرادی که در این سیستم قبول می شوند اقامت دائم کانادا اعطا می شود و آنها می توانند تا هر وقتی که تمایل دارند در هر منطقه و نقطه ای از کانادا زندگی کنند و مشغول به کار شوند.

دوم: اکسپرس اینتری به متقاضیان قبول شده، مجوز می دهد همسر، و بچه های خود رادر این طرح در کنار خود داشته باشد.

اگر چنانچه شما یک نیروی کار فنی و ماهر و جوان می باشید که میزان بالایی از تحصیلات و مهارت و توانایی کافی و لازم در زبان انگلیسی یا فرانسه را بر پایه معیارهای تعیین شده در برنامه نیروهای متخصص فدرال را دارا می باشید، این طرح مهاجرتی گزینه خیلی مناسبی برای شما می باشد و را ه را برای مهاجرت به کانادا برای شما فراهم می سازد.

 

2-طرح مهاجرتی نامزدی استان انتاریو برای مهاجرت به کانادا:

 

دومین روش مهاجرت به تورنتو، طرح مهاجرتی نامزدی استان انتاریو می باشد.

برنامه مهاجرتی نامزدی استان انتاریو یک طرح مهاجرتی استانی می باشد که به انتاریو جواز می دهد تا اتباع خارجی را برای گرفتن اقامت دائم و همیشگی کشور کانادا نامزد نماید.

طرح مهاجرتی استانی انتاریو مشمول روندهای متفاوتی می باشد که هر کدام یک ضابطه های ویژه ای برای واجد شرایط شدن را دارا می باشند.

برای نمونه، روال کارآفرینی انتاریو برای مالکان کسب و کار می باشد که حاوی مهارت و توانایی و امکان مالی در پای گیری یک بیزینس در این استان می باشند.

دو روال در طرح مهاجرتی انتاریو موجود می باشد که برای افرادی که در بیرون از کانادا زندگی می کنند ایده ال می باشد:

اولویت سرمایه انسانی و نیروهای متخصص و کاردان فرانسوی زبان. هر دو این روال ها و روندها، افراد متقاضی را مورد نظر قرار می دهند که نامزدها پروفایل فعال در اکسپرس اینتری دارا باشند.

برای طرح اولویت سرمایه انسانی، این استان به صورت خودکار اشخاصی را که در طرح اکسپرس اینتری نمره 400 CRS یا بیشتر را دارا می باشند، انتخاب می کنند.

برای نیروهای متخصص و ماهر فرانسوی زبان، همچنین انتاریو به صورت خودکار اشخاصی را از استخر اکسپرس اینتری انتخاب می کند که در زبان فرانسه مهارت و توانایی ای در حد وسط را دارا باشند.

اگر شما هم توانایی تهیه کردن وضعیت یکی از این دو سیستم نامزدی استانی انتاریو را دارید، می ارزد که پروفایل خود را برای طرح اکسپرس اینتری بفرستید و انتاریو این توانایی را دارد که شما را برای نامزدی استانی انتخاب و قبول کند و شما بتوانید مهاجرت به کانادا داشته باشید.

3-تحصیل در استان تورنتو کشور کانادا:

سومین راه مهاجرت به کانادا و سفر به تورنتو، تحصیل در این شهر می باشد.

یکی از روش های بسیار خوب وعالی برای تهیه کردن جنبه های مهاجرت به تورنتو، اتمام تحصیلات بعد از متوسطه در کشور کانادا، به عنوان یک دانشجوی بین المللی می باشد.

خیلی از برنامه های مهاجرتی انتاریو، به صورت خاص و ویژه برای افرادی که فارغ التحصیل کالج ها و دانشکده های کشور کانادا می باشند، برنامه ریزی و ارائه می شود، و تحصیلات  کانادایی حتی در اکسپرس اینتری نیز امتیازها و نمره های بالاتری به شما اعطا خواهند کرد.

همین طور، اکثر دانشجویان بین المللی که درس و تحصیلات خود را در کانادا به اتمام رسانده اند و از درس فارغ شده اند، دارای شرایط برای گرفتن جواز کار می باشند، و می توانند درخواست جواز کار بعد از تحصیلات را ارائه دهند.

این جواز اشتغال به کار به این اجازه را می دهد تا در کشور کانادا بمانند و تا مدت سه سال زمان دارند برای کار.

به دست آوردن سابقه کار و تجربه در کشور کانادا برای مهاجرت دائم خیلی سودمند می باشد، و به متقاضیان در رقابت و مسابقه سیستم اکسپرس اینتری کانادا خیلی کمک می نماید.

خوشبختانه شهر تورنتو، محیط بعضی از با اعتبار ترین دانشکده های کانادا می باشد.

دانشگاه تورنتو در هر سال به عنوان یکی از مناسب ترین و بهترین دانشگاه های جهان شناخته و معروف می شود.

همین طور، هر دو دانشگاه یورک و دانشگاه رایسون در کشور کانادا، بسیار شناخته شده می باشند و از شهرت بالایی برخوردار می باشد.

این شهر همین طور دارای چند موسسه آموزشی با وسعت کمتر، با طرحهای تخصصی و ویژه از جمله طرح های فنی و مهارتی ارائه شده در کالج هامبر، و طرح های خلاقانه و هوشمندانه ارائه شده در کالج هنر و طراحی، استان انتاریو می باشد.

چنانچه به دنبال ادامه تحصیل و باز کردن راه های مهاجرت به کانادا می باشید، تحصیل و درسدر شهر تورنتو، مورد خیلی مناسبی می باشد.

4-کار و اشتغال در شهر تورنتو:

داشتن سابقه کار و تجربه در کشور کانادا، مسیری عالی و خوب برای بالا رفتن شانس مهاجرت به کانادا می باشد.

البته گرفتن مجوز کار در کشور کانادا می تواند مشکل ساز و چالش برانگیز باشد، ولی مورد هایی برای افرادی که قصد دارند در کشور کانادا کار وفعالیت نمایند وجود دارد.

نخست، بدست آوردن پیشنهاد کاری یا جاب آفر، از یک کارفرما در استان انتاریو برای یک وضعیت کاملا تخصصی و فنی، می تواند شما را برای درخواست جواز کار، واجد شرایط نماید.

برای اینکه دارای شرایط کار باشید، کارفرما نخست می بایست ارزیابی مثبت و اثرات بازار کار را فراهم کند، و معلوم کند که نمی تواند یک فرد کانادایی را برای جایگزین کردن این موقعیت پیدا کند.

دوم، اگر در یک شرکت بین المللی مشغول به کار می باشید که در کانادا نیز دفتر دارد، می توانید درباره منتقل شدن به دفتر کانادا، با کارفرمای خود وارد مذاکره شوید.

به صورت کلی، نقل و انتقالات داخلی شرکت ها، از احتیاج به گرفتن LMIA معاف می باشد، که این کار برای به دست آوردن مجوز کار در کانادا را راحت تر می کند.

اگر امید دارید که اقامت دائم کانادا را از راه تورنتو به دست می آورید، مناسب ترین مورد و روش مهاجرت به تورنتو برای خودتان را از این لیست انتخاب نمایید و با آن پیش بروید.

Employment in Toronto

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مهاجرت به کانادا "