اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مهاجرت کاری در آلبرتا

مهاجرت کاری در آلبرتا

تمدید مجوز کار در آلبرتا:

( مهاجرت کاری در آلبرتا )

آیا این همان چیزی است که به آن نیاز دارید؟ این به شما کمک خواهد کرد تصمیم بگیرید!

خیلی مهم و ضروری می باشد که اطمینان پیدا کنید جواز های کار خود را در کشور کانادا دفعه نخست به نحو صحیحی تمدید نمایید.

زیرا که از بین رفتن حتی یک مورد از روال تمدید ویزا، می تواند به کل، توانایی کار را در کانادا از دست بدهید و این فرصت طلایی از کف تان برود.

این به این معنی نیست که شما دیگر کلا نمی توانید تمدید کنید، بلکه باید مرحله های درخواست تمدید را از اول، دوباره اقدام کنید.

اگر احساس می کنید که دارید این فرصت خود را برای انجام مسیر تمدید ویزای کار در کانادا را، از دست می دهید، برای نجات پرونده مهاجرتی خود باید سریعا با یک وکیل مهاجر ایرانی صحبت کنید و از او مشورت بگیرید.

با این کار، وکیل های مهاجرت، چون از مورد هایی که برای تمدید

جواز کار، وجود دارد مطلع هستند و اطلاعات کافی و لازم را دارند، به شما کمک خواهند کرد.

 

پروژه اقامت دائم در استان آلبرتا:

هرگز فرصتهای پیشگیری از شکست درباره برنامه اقامت دائم در آلبرتا را دست ندهید.

به صورت کلی، اقامت دائم در کشور کانادا، یا هر کشوری غیر از کانادا، یک پروژه فدرال با وضعیت خاص می باشد که احتیاج به دانش و مهاجرت حقوقی و شناختن کامل، مقررات پیچ در پیچ و دشوار مهاجرتی در هر کشور دارد.

این قوانین و مقررات هرچند که مخصوص استان آلبرتا نمی باشد، اما وکیل های مهاجرتی می توانند به شما این یاری را برسانند، تا شما اقامت دائمتان را در استان آلبرتا بگیرید و یا هر نوع شرایط دیگر اقامت دائم خود را در کانادا حفظ و نگه دارید.

 

هر آن چیزی که باید درباره برنامه‌های شهروندی آلبرتا بدانید:

اکثر اشخاصی که به کشور کانادا سفر می کنند برای مهاجرت دائم، می خواهند که شرایط اقامت قوانین دائمی در کانادا با همه مزیت ها و خوبی های یک شهروند عمومی کانادا را داشته باشند.

در حقیقت زمانی که به نام یک شهروند کانادایی نام برده می شوید، دیگر جای دلواپسی و استرس برای اخراج، دیپورت  شدن، تمدید ویزا یا تجدید شرایط و مورد های دیگر، نیست.

به محض اینکه واجد شرایط برای گرفتن تابعیت کانادا شدید، وکیل مهاجرت ایرانی در استان آلبرتا یا هر کدام از شهرهای دیگر کانادا، روند درخواست شهروندی کانادا را برای شما راحت می کند و سرعت می بخشد.

وکیل آلبرتا

Alberta Lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مهاجرت کاری در آلبرتا "