اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مهاجرت به کانادا بدون وکیل امکان پذیر است؟

مهاجرت به کانادا بدون وکیل امکان پذیر است؟

(مهاجرت به کانادا بدون وکیل )

در بعضی مواقع، بعضی افراد، تصمیم دارند امور مهاجرتی خود را، خودشان انجام بدهند، یا از دوستان و آشنایان، که در سالهای قبل، سابقه این کار را داشته اند، راهنمایی و کمک بگیرند.

این چنین تصمیمی، از دیدگاه قانونی، ایرادی ندارد و همه اسامی ها و مدرک ها و فرم های در ارتباط با سایت اداره مهاجرت کانادا، وجود دارند، اما راه و روش متعدد مهاجرتی مانند سرمایه گذاری، تحصیلی، کاری، ازدواج، توریستی و غیره، وجود دارد که با توجه به وضعیت هر شخص مثل میزان تحصیلات، وضعیت مالی، سن و دیگر عوامل موثر مثل مشکلات و سختی ها و محدودیت های مهاجرتی، نباید هر برنامه ای را برای هر فردی توصیه کرد.

در بعضی مواقع داشتن یک ایراد در پرونده لازم است که اطلاعات حقوقی و مهارت کافی و وافی داشته باشد تا بتواند آن ایراد را با بهترین راه حل ها، رفع کرد.

بخاطر این گونه علت ها، بیشتر مهاجرین متقاضی، صلاح می بینند که در این پروسه، از مشاور یا وکیل مهاجرت رسمی و قانونی استفاده کنند.

و مهاجرت به کانادا بدون وکیل سبب میشود که مهاجرین با پرونده های پیچیده و ایراد دار، با مشکل مواجه شوند افرادی که تصمیم به مهاجرت به کانادا، از راه قانونی و رسمی دارند، و قصد دارند که بدون عیب و ایراد این مسیر را طی کنند، می بایست از کمک و راهنمایی های یک مشاور رسمی و قانونی و یا یک وکیل مهاجرتی  رسمی بهره مند شوند.

آیا گرفتن ویزا بدون وکیل با توجه به قوانین و مقررات، کار دشواریست؟

درهمین چند سال گذشته محدودیت ها و مشکلات و پیچیدگی های زیادی در کار مهاجرت به کانادا، به وجود آمده است و اخذ هر نوع ویزا با توجه به قوانین و مقررات و وضعیت مختلفی که دائم در حال تغییر می باشد کار راحت و آسانی نیست.

آمارها حاکی از آن می باشد که درصد ریجکتی و موفق نشدن در پرونده های مهاجرتی، از اشخاصی که خودشان به تنهایی و بدون استفاده از مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا، شروع کرده اند، خیلی بیشتر از افرادی است که در این راه از تجربه و سابقه مشاور یا وکیل مهاجرتی با تجربه استفاده کرده اند.

در بعضی مواقع اشخاص در گام های اداری و مکاتبه ها و فرستادن مدارک، دچار مشکل و سردر گمی می شوند و فرصت های کسب موفقیت خود را به این طریق از دست می دهند.

درصورتی که یک مشاور و وکیل مهاجرت رسمی با در دست داشتن دانش  و اطلاعات و تجربه کافی، این توانایی را دارد که متوجه این شود که با توجه به مدارک و وضعیت فرد متقاضی، آیا او وضعیت لازم و مجاز برای مهاجرت به کانادا را دارد یا خیر.

Immigration lawyer to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مهاجرت به کانادا بدون وکیل امکان پذیر است؟ "