اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مهاجرت به کانادا و بیماریهای خاص و محدودیت های در نظر گرفته شده

مهاجرت به کانادا و بیماریهای خاص و محدودیت های در نظر گرفته شده:

 

(مهاجرت به کانادا و بیماریهای خاص)

کسانی که می خواهند مهاجرت کنند و بیمای های خاصی دارند، که وجود آنها ممکن است سلامت جامعه کانادایی را به خطر بیاندازد، محدودیت هایی را در نظر گرفته است.

از اول سال 2019 اشخاصی که خرج های درمان بیماری آنها بیشتر از 102585 دلار در یک دوره 5 ساله (20517 دلار به طور سالانه ) باشد، نمی توانند وارد کشور کانادا شوند به عنوان یک مهاجر.

تعداد زیادی از متقاضیان که قصد مهاجرت به کانادا و بیماریهای خاص دارند، امکان دارد با این مشکل مواجه شوند و از انجام دادن مرحله های مهاجرتی خود قطع امید کنند.

وکیل قانونی و رسمی اداره مهاجرت، میداند و مسلط است بر مقررات اداره مهاجرت کانادا و سیستم خدمات درمانی این کشور، با وجود اینکه علم پزشکی ندارد اما می تواند به شما کمک کند.

می تواند مشکل شما را توجیه کند و امکان اقامت در کانادا را برای شما فراهم می کند.

برای گرفتن اقامت خود از طریق چه برنامه مهاجرتی ای می خواهید اقدام کنید؟

آیا می‌دانید برای اقدام جهت برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا در کلاس اسکیل ورکر اکسپرس اینتری ابتدا باید در وجه انتخابی استان وارد شوید و بعد از اینکه دعوتنامه استانی، پرونده خود را برای بررسی مدارک و اطلاعات به دولت استانی بریتیش کلمبیا گرفتید، ارسال کنید؟ در صورتی که تایید گرفتن نامه نامزدی استانی را گرفتید وارد پول اکسپرس اینتری شوید و در صورت گرفتن  دعوتنامه، پرونده خود را برای اگرفتن اقامت دائم کانادا بفرستید.

گیج کننده است؟ ناراحت و نگران نباشید. این موضوع کاملا معمولی است (اگر به نظر شما برنامه استانی بریتیش کلمبیا گیج کننده باشد، برنامه های استانی منیتبا بسیار بدتر خواهد بود! …) این برنامه ها هر دفعه قانون هایی که مورد نیازشان است را عوض می کنند. در این بین چه کسی از عهده این بر میاید که آخرین شرایط و الزامات این برنامه ها را برای شما شرح بدهد؟

 

حقیقت این است که بعضی از برنامه های مهاجرتی کانادا پیچیده تراز مابقی پروژه های مهاجرتی هستند. اگر می‌خواهید اشتباه نکنید و سردرگم نشوید، استفاده از خدمات یک وکیل رسمی و قانونی که بصورت روز به روز با پروژه های مهاجرتی کانادا در ارتباط می باشد بهترین و ممطمئن ترین راه حل برای شما خواهد بود.

 

از خدمات یک وکیل مجرب رسمی و قانونی اداره مهاجرت کانادا چگونه می توان استفاده کرد؟

با تکمیل فرم ارزیابی مورد نظر خود می‌توانید در کوتاه ترین و کمترین زمان ممکن، از خدمات وکیل رسمی موسسات مهاجرتی استفاده کنید.

 

وکیل کانادا

Canadian Lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مهاجرت به کانادا و بیماریهای خاص و محدودیت های در نظر گرفته شده "