اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

موسسات مهاجرتی قانونی و غیرقانونی کانادا

موسسات مهاجرتی قانونی و غیرقانونی کانادا1:

(تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی و غیرقانونی کانادا)

راههای تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی از غیرقانونی را بشناسید. افراد متقاضی برای مهاجرت به خارج از کشور و کشورکانادا روز به روز در حال افزایش است .

اشخاص با علت های مختلف مثل سرمایه گذاری، تحصیل، تغییر مکان زندگی و … تصمیم می گیرند که مهاجرت کنند.

ولی می بایست این مسئله را در نظر داشته باشیم که با بالا رفتن تقاضا وضعیت پذیرش مهاجر کشورها هم در حال سخت تر شدن است.

قبل از هر قدمی در اول می بایست علت مهاجرت را برای خودمان روشن کنیم و ببینیم اصلا وضعیت مناسب و لازم جهت مهاجرترا داریم یا خیر؟


در این روند اشخاص سودجود می توانند جلوی مسیر شما ظاهر شوند و با وعده های علکی، پول و زندگی شما را دچار بحران نمایند. در این نوشته تصمیم داریم شما را با مسیرهای تشخیص موسسات مهاجرتی قانونی از غیرقانونی  و موسسات معتبر و مجاز از موسسات دروغین و نا معتبر آشنا نماییم.

در حالتی که شما وضعیت لازم را برای مهاجرت داشتید قدم بعدی یافتن یک موسسه قابل اعتماد و رسمی و قانونی برای انجام اقدامات لازم برای مهاجرت می باشد.

خدمات مهاجرتی مثل گرفتن ویزا ( ویزای تحصیلی، ویزای کاری، و اقامتی کشورهایی مانند شمال کانادا، استرالیا، اروپا، و … طی چند سال گذشته به یکی از نگرانی ها و دغدغه های اصلی جامعه ایران مبدل شده است.

بدترین و ناراحت کننده ترین بخش روال مهاجرت هنگامی معلوم می شود که متقاضی بعد از چندین ماه تحقیق و مطالعه و با تهیه همه مدارک، دربین مسیر، با رد شدن ویزا یا مهاجرت خود روبرو می شوند و از آن ناراحت کننده تر اینکه، به موسسات کلاهبردار و نامعتبر اطمینان کرده اند و اشخاص به ظاهر خبره و حرفه ای، سرمایه، زمان و فرصت های خوب مهاجرتی شان را به همین آسانی از دست داده اند.

نکته:

شما بدون اینکه از موسسات مهاجرتی کمک بگیرید می توانید مهاجرت موفق و پیروزی داشته باشید، اما این کار برای همه صدق نمی کند.

اگر پرونده مهاجرتی شما پر از پیچ و خم و پیچیده باشد امکان دارد، حتی اگر با صحبت و مشاوره وکیل هم جلو بروید باز هم به نتیجه دلخواه نرسید و موفق نشید، بعد از مشاوره با موسسات مهاجرتی نترسید و نگران نشوید و برای صرفه جویی در خرج و مخارج فریب موسسات غیر قانونی و مجازی را نخورید، اگر آنها به شما مبلغ های پایین تری را گفتند، حتما متوجه باشید که فریبی در کار است.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

ادامه دارد

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " موسسات مهاجرتی قانونی و غیرقانونی کانادا "