اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مکان های دیدنی کانادا

مکان های دیدنی کانادا:

( مکان های دیدنی کانادا )
کشور کانادا منظره هایی زیبا و بکر و دست نخورده ای دارد که هر توریستی را جذب خود می کند، شگفتی های خارق العاده و باور نکردنی کشور کانادا، از مسئله هایی می باشد که سبب جذب افراد می شود. در قسمت غرب کشور کانادا، می توانید کوه های راکی و شهرهای ونکوور، ویکتوریا و کلگری را به عنوان مقصدی بسیار فوق العاده جهت تفریح برگزینید. در قلب کانادا با رسیدن به آبشارهای نیاگارا، تورنتو، اتاوا، مونترال و کبک سیتی از دوست داشتنی ترین محل های دیدنی کشور کانادا، لذت ببرید. در قسمت شرق کانادا، زیبایی پارک ملی گروس مورن، دقت و توجه شما را به خود جلب می نماید.

آبشارهای نیاگارا:

آبشار نیاگارا، احتمالا اصلی ترین جاذبه طبیعی در کشور کانادا می باشد. سقوط آب از دل صخره پدید آورنده منظره ای می باشد که میلیون ها گردشگر جهت لمس آن از نزدیک تب و تاب بسیاری دارند.

پارک ملی بنف و کوه های راکی:

پارک ملی بنف در قلب کوه های راکی درآلبرتا یقینا یکی ازجاذبه هایی می باشد که از دیدن آن تعجب می کنید، قله هایی که پر از برف می باشد و سفید پوش می باشند و در واقع به وجود آورنده یخچال های طبیعی می باشند.

برج CN تورنتو:

تماشای یک منظره زیبا و دست نیافتنی از طلوع یا غروب خورشید در برج CN تورنتو یک اتفاق هیجان انگیز و شگفت آور می باشد، درساحل دریاچه انتاریو در عظیم ترین شهر کانادا، برج CN یکی از معروف ترین بناهای دیدنی کانادا می باشد. این برج 553 متر ارتفاع دارد.

منطقه قدیمی کبک (Vieux-Quebec):

Old Quebec میراث جهانی یونسکو و یکی از اساسی ترین باقیمانده های تاریخی می باشد، این منطقه که در شهر کبک قرار دارد، دارای تاریخی ترین بناهای شهر می باشد.
این شهر در امتداد رودخانه سنت لارنس، منطقه زندگی فرد بزرگ و برجسته Fairmont Le Château Frontenac و همین طور دیگر شخصیت ها و اشخاص بزرگ و مهم می باشد.

خرس های قطبی چرچیل، منیتوبا:

جهت دیدن یکی از متفاوت ترین جاذبه های طبیعی و بکر کانادا می توانید، گزینه مهاجرت خرس قطبی را به عنوان یک اولویت فوق العاده مد نظر قرار بدهید. دراین حالت، می بینید که این موجودات زیبا از خشکی به سوی یخ در خلیج هادسون حرکت می کنند.
این جامه کوچک ولی خیلی دوست داشتنی و زیبا درهر پاییز نگاه گردشگران را به سوی خود جذب می کند.

پل معلق CAPILANO کانادا:

پل معلق کاپیلانو یکی از پر طرفدارترین و پر بازدید ترین جاذبه های توریستی کلمبیای بریتانیایی در ونکوور می باشد. علت آن خیلی آسان می باشد، چون دیدنی های زیاد و کارهای بسیاری جهت انجام دارد. در فاصله ی خیلی کمی دورتر از ازدحام های ونکوور، می توانید در ترکیبی از ماجراجویی، تاریخ قدیمی و فرهنگی که این پل در خود جای داده است غرق شوید و زندگانی مردم کلمبیایی را با همه وجود احساس کنید.
نام کاپیلانو ازآنجا برای این منطقه برگزیده شده که در سال های 1800 میلادی آشپزی در منطقه زندگی می کرد که نام او Kia’palano بود. این نام به معنی رودخانه زیبا می باشد، و همین سبب شد که برای این منطقه این نام برگزیده شود که با گذر زمان جهت راحتی به کاپیلانو تغییر کرد.

خلیج فاندی در کشور کانادا:

کف اقیانوس راه بروید، از غارهای دریایی بازدید نمایید و از صخره های شاهکار خلیج فاندی لذت ببرید و عکس بگیرید. این خلیج در اطراف سواحل نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا می باشد. جزرو مد، روزی دوبار خلیج فاندی را خالی از آب می نماید و سبب می شود شما بتوانید در آن راه بروید و قدم بزنید، از غارهای آنجا دیدن نمایید و از صخره های زیبای آنجا لذت ببرید. خلیج فاندی دارای بیشترین و بالاترین میزان جزر و مد در جهان می باشد. به صورتی که در یک جزر و مد کوچک و خفیف سطح آب تقریبا 16 متر کم می شود.
حقیقتا دیدن این صحنه بسیار دوست داشتنی و لذت بخش می باشد، که میلیاردها تن آب از خلیج ناپدید شود و پس از چند ساعت دوباره برگردد. زمانی که ماه کامل می باشد، اگر به آن جا بروید بیشترین مقدار جزر و مد را می توانید ببینید.

مشاوران مهاجرت ایرانی در کانادا

Canadian Immigration Consultants

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مکان های دیدنی کانادا "