اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مکان های گوناگون تورنتوی کانادا

نگاهی به

مکان های گوناگون تورنتوی کانادا:

(مکان های گوناگون تورنتوی کانادا )

در امتداد خیابان تاریخی یانگ، گردشگران و اشخاص محلی بیشتر به مرکز خرید Promenade  که شامل بیشتر از 175 سرویس و فروشگاه گوناگون است، می روند. چنانچه دنبال مقداری آرامش و آسایش می باشید و تمایل دارید ریلکس کنید، تعداد زیادی اسپا در تورن هیل وجود دارد که می توانید از آن بهره مند شوید. همین طور مکان های قشنگ و تاریخی بسیاری در دور و اطراف این منطقه وجود دارد که گردشگران از آن دیدن می کنند.

با رفتن به خیابان Uplands Avenue  در فصل سرما و زمستان یک تپه اسکی و دوست داشتنی و در فصل گرما و تابستان یک زمین گلف خیلی قشنگ را می توانید ببینید.

فستیوال تورن هیل نزدیک آخرهای فصل گرما و تابستان برگزار می شود و دربردارنده کارهای گوناگونی می باشد جهت لذت بردن افراد.

همین طور چند مرکز اجتماعی در محله تورن هیل وجود دارد که هر کدام فرصت های مخصوص به خود را به اشخاص می دهند. خیلی از این مرکزها، تمرین های بدنسازی و منبع های تغذیه ای و همین طور اردوهای تابستانی و برنامه های ترک تحصیلی را برای بچه ها ارائه می دهند.

کارهایی از جمله هنر و صنایع دستی و ورزش هایی مثل کلاس بولینگ، هاکی، اسکیت، شنا و بدنسازی همه قسمتی از خیلی از گزینه های تفریحی موجود می باشد.

مرکزهای تفریحی تورن هیل کانادا:

تورن هیل در بردارنده چند مرکز تفریحی برای ساکنان آن می باشد. این مرکزها شامل استخر، اسکی داخلی و خارجی، مرکزهای تناسب اندام و سالن های بدنسازی می شود.

جهت رشد خلاقیت و مهارت های گوناگون، طرح های پر از تنوعی به جوانان و محصلان ارائه می شود که این کارها به گونه ای طراحی شده اند که برای جوانان در هر سنی جذاب باشد، و شامل همه چیزهای جالب و دوست داشتنی ای برای همه سلیقه ها می باشد.

تاریخچه تورن هیل کانادا:

تاریخچه تورن هیل به این صورت می باشد که این منطقه برای نخستین بار در سال 1794 با وارد شدن نخستین مهاجران به وجود آمد. نخستین فردی که در محله مارکهام تورن هیل در امتداد خیابان یانگ مستقر شد، نیکلاس میلر نام داشت. همین طور فردی به نام آسا جانسون نخستین فردی بود که در سمت غرب منطقه ووگان ساکن شد.

تورن هیل همچنین بعد از نخستین فردی که به آن منطقه وارد شد به این نام ثبت شد. این شخص در سال 1820 به نام بنیامین تورن وارد این منطقه شد. تورن یک کارخانه اره برقی، ماسه سنگی و دباغی خانه در آن افتتاح کرد. تورن هیل در امتداد خیابان یونگ که یک راه حمل و نقل دوست داشتنی بود قرار داشت و این مسئله سبب شد که تورن هیل به سرعت زیادی پیشرفت نماید. راه اندازی راه آهن برقی خیابانی درسال 1898 این امکان را برای کارگران تهیه نمود تا وسیله رفت و آمد خود را جهت کار به شهر تورنتو داشته باشند و سبب بالا رفتن محبوبیت این محله شوند.

وکیل مهاجرت تورنتو

Toronto Immigration Lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " مکان های گوناگون تورنتوی کانادا "